2733
2739
عنوان

سردرد

57 بازدید | 9 پست

سلام خانم هاازدیشب یک طرف سرم خیلی دردمی کنه می تونه علامت کرونا باشه خیلی می ترسم

خدای مهربون هوای دخترام روداشته باش واونهاروبه ارزوهاشون برسون      امین یارب العالمین

کرونا پیشانی درد میکنه 

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

میگرن دارید?

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کرونا پیشانی درد میکنه 

واقعا ؟ خداروشکر جواب دادی یکم خیالم راحت شد🙏🙏

خدای مهربون هوای دخترام روداشته باش واونهاروبه ارزوهاشون برسون      امین یارب العالمین
قبلا اینطور شدی  سردرد هات چقدر طول میکشیده

داشتم ولی این قدرطولانی نبوده

2738
خدا کنه میگرن نباشه منم نداشتم ولی دور از جونت یک ساله میگرن میگیرم شدید،😓

وای چه بد امیدوارم هرچی زودترازشرش خلاص بشی