2733
2739
عنوان

ممکنه دوستی بعد نامزدی یا ازدواج تغییرکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 86 پست
تجربه ای چیزی ندارین😓

والا من این جور موقع ها رابطمو کم میکنم با طرف از آدمی که رنگ عوض کنه اونم با مسئله کوچیکی مثل ازدواج نمیتونم کنار بیام حالا هر چقدرم که میگی صمیمی باشه اگه حتی این کارش بخاطر ازدواج نباشه بابت یه موفقیت تو یه هنر یا مهارتی باشه شاید سعی کنم دوباره باهاش ارتباط بگیرم اما ازدواج کرده های جوگیر نه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی ها اینجوری هستند تغییر می کنن.  حالا دوستت خوبه باز ارتباطش کمتر شده قطع نشده. من اصلا خوشم نمیاد اینجوری.

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
2740
خیلی ها اینجوری هستند تغییر می کنن.  حالا دوستت خوبه باز ارتباطش کمتر شده قطع نشده. من اصلا خوش ...

اره کمتر ک بگمم اونجوری نیست پیامشو مبدع اومدنشو میاد راستش خیلی دوسش دارم عین خواهرمه حتی بیشتر از خواهره برام