2737
2734
عنوان

یعنی خیلی بد بختم من

478 بازدید | 23 پست

مطلقه ام 29سالمه ی پسر دارم.

همه کسایی ک میشناسمشون خیلی زود بعد از طلاق ازدواج کردن ولی من ن خواستگار درست هم ندارم .

نمیدونم چرا دوستام خیلی راحت بعد ازطلاق با ی ادم باب میلشون ازدواج کردن ولی من تنهام 

چکار کنم.

بچمم خستم کرده بخدا خودم خستم اونم همش بهانه باباش و میگیره و منو خستم کرده

دلم میخواد ازدواج کنم ولی خواستگار ندارم دلم میخواد تز تنهایی در بیام ولی نیست .

چطوری پیدا کنم اخه همه میگن تو اینستا بچرخ با یکی ک از روستای خودمونه آشنا شو .

ولی من نمیتونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
دلم میخواد ازدواج کنم ولی خواستگار ندارم دلم میخواد تز تنهایی در بیام ولی نیست . چطوری پیدا کنم اخه ...

شوهري كه از اينستا پيدا بشه

با همون اينستا هم در ميره يكي ديگه رو پيدا ميكنه

چرا ارزش خوشبختی و بدبختیت رو با ازدواج می‌سنجی؟ حتما یکی دیگه باید خوشبختت کنه؟

قوی باش دختر

شرایطت سخته که تنهایی قراره بچت رو بزرگ کنی، ولی کاری نیست که غیر ممکن باشه و از پسش بر نیای.

خودت، خودتو خوشبخت کن.

شوهر همچین تحفه ای هم نیست

صبر داشته باش و از خدا بخواه♥️فهلا از افسردگی دربیا،به نظرم توی جامعه باشی و با ام های درست رفت و ان ...

خب ادم های درست کجا مثلا میشه بگین.

چطوری با کسی اشنا بشم اخه 

چطوری یکی بیاد سمتم 

من شلنس ندارم دوستام همه خر شانسن

چرا ارزش خوشبختی و بدبختیت رو با ازدواج می‌سنجی؟ حتما یکی دیگه باید خوشبختت کنه؟ قوی باش دختر شرای ...

ولی ادم دلش میخواد ازدواج کنه این ی چیز ذاتی هست 

ادم ی همدم و ی مرد میخواد باب میلش .

زن مطلقه نیاز جنسی داره روحی 

خب ادم های درست کجا مثلا میشه بگین. چطوری با کسی اشنا بشم اخه  چطوری یکی بیاد سمتم  من ...

شغلی داری؟رفت و امد میکنی؟بستگی به جو غالب محل زندگیتون داره اما سغی کن با یه ظاهر معقول و یه روحیه ی خوب کارتو انحام بدی هم از لحاظ درامد خوبه هم برای اینده ت از لحاظ همسر و ....تو هم خوش شانسی نگران نباش

با خانواده هایی که مورد مناسب برلی تو دارن خانوادگی رفت و امد کن

تنها زندگی میکنین با پسرت یا با پدر و مادرتونین؟

2706