2726
عنوان

یعنی خیلی بد بختم من

478 بازدید | 23 پست

مطلقه ام 29سالمه ی پسر دارم.

همه کسایی ک میشناسمشون خیلی زود بعد از طلاق ازدواج کردن ولی من ن خواستگار درست هم ندارم .

نمیدونم چرا دوستام خیلی راحت بعد ازطلاق با ی ادم باب میلشون ازدواج کردن ولی من تنهام 

چکار کنم.

بچمم خستم کرده بخدا خودم خستم اونم همش بهانه باباش و میگیره و منو خستم کرده

دلم میخواد ازدواج کنم ولی خواستگار ندارم دلم میخواد تز تنهایی در بیام ولی نیست .

چطوری پیدا کنم اخه همه میگن تو اینستا بچرخ با یکی ک از روستای خودمونه آشنا شو .

ولی من نمیتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلم میخواد ازدواج کنم ولی خواستگار ندارم دلم میخواد تز تنهایی در بیام ولی نیست . چطوری پیدا کنم اخه ...

شوهري كه از اينستا پيدا بشه

با همون اينستا هم در ميره يكي ديگه رو پيدا ميكنه

چرا ارزش خوشبختی و بدبختیت رو با ازدواج می‌سنجی؟ حتما یکی دیگه باید خوشبختت کنه؟

قوی باش دختر

شرایطت سخته که تنهایی قراره بچت رو بزرگ کنی، ولی کاری نیست که غیر ممکن باشه و از پسش بر نیای.

خودت، خودتو خوشبخت کن.

شوهر همچین تحفه ای هم نیست

صبر داشته باش و از خدا بخواه♥️فهلا از افسردگی دربیا،به نظرم توی جامعه باشی و با ام های درست رفت و ان ...

خب ادم های درست کجا مثلا میشه بگین.

چطوری با کسی اشنا بشم اخه 

چطوری یکی بیاد سمتم 

من شلنس ندارم دوستام همه خر شانسن

چرا ارزش خوشبختی و بدبختیت رو با ازدواج می‌سنجی؟ حتما یکی دیگه باید خوشبختت کنه؟ قوی باش دختر شرای ...

ولی ادم دلش میخواد ازدواج کنه این ی چیز ذاتی هست 

ادم ی همدم و ی مرد میخواد باب میلش .

زن مطلقه نیاز جنسی داره روحی 

خب ادم های درست کجا مثلا میشه بگین. چطوری با کسی اشنا بشم اخه  چطوری یکی بیاد سمتم  من ...

شغلی داری؟رفت و امد میکنی؟بستگی به جو غالب محل زندگیتون داره اما سغی کن با یه ظاهر معقول و یه روحیه ی خوب کارتو انحام بدی هم از لحاظ درامد خوبه هم برای اینده ت از لحاظ همسر و ....تو هم خوش شانسی نگران نباش

با خانواده هایی که مورد مناسب برلی تو دارن خانوادگی رفت و امد کن

تنها زندگی میکنین با پسرت یا با پدر و مادرتونین؟

2706