2737
2739
عنوان

چیکار کنم شوهرمو😫

195 بازدید | 8 پست

وای واقعا خسته شدم . میره سر کار برمیگرده یا تعطیله یا حیاطه پیش مامانش یا خونشون واقعا نمیدونم چیکار کنم . دعوام با مادرش تو تاپیک های قلبی هست . حالا امشب صدای مامانش از حیاط میومد به پدرشوهرم میگفت زنگ بزنه شوهرم بره اونجا . شوهرمم خواب بود نرفت . میخواد شوهرمو بکشه سمت خودش منو اینجا تنها بزاره این حرفو خیلی گفته . چیکار کنم شوهرم کم بره 😞😭

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😞😞😞

جدا میگم باید تو زندگی سیاست داشته باشی .من ۲۱ ساله ازدواج کردم یک خواهر شوهر دارم همش با شوهرم تنهایی میرفت بیرون. هر جا میرفتیم فرداش زن. میزد به شوهرم لباس بچه فلانی خیلی قشنگه با شوهرم تنها میرفت با سلیقه خودش وپول ما براش لباس میخرید هر روز باهاش تلفنی در ارتباط بود اولا خیلی عذاب میکشیدم .میدونی چه کار کردم اومدم با همین خواهرش صمیمی شدم خیلی صمیمی همش بهش زن. میزدم باهاش رفت وآمد میکردم دیگه وقتی برای تماس با همسرم براش نموند الانم هفته ای یکبار به هم زنگ میزنیم با هم بد نیستیم اما از اون حالت که یکسره با همسر من بیرون بود وهمش تماس داشتند گذشت الانم گاهی همسرم میگه چه خبر از فلانی یک زنگ میزنم حالشو میپرسم یا اون زنگ میزنه 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
جدا میگم باید تو زندگی سیاست داشته باشی .من ۲۱ ساله ازدواج کردم یک خواهر شوهر دارم همش با شوهرم تنها ...

با شوهرم دعوا کردم بخاطر صدامون اومد بالا و اون بدتر بینمونو خراب کرد به شوهرم میگفت زنت دیوونست. دیگه اونقد حرصم داد خودمو زدم باز اون اومد منو زد . از اون موقع من اصلا نمیرم پایین ولی الان نمیدونم چیکار کنم . از وقتی هم من نمیرم شوهرم بدتر سمت اونا کشیده شده 😭😭😭😭😭

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
2740
خدا کمکت کنه وبهترین راه را جلوت قرار بده 

ممنونم بخاطر دعای قشنگتون . ‌کاش خیییلی اروم بشم