2737
2739
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292101 بازدید | 28070 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزيزم من ميخوام ريشه موهام رو رنگ بذارم چه رنگي بذارم كه به ساقه نزديك باشه ؟ نميخوام دكلره كنم

ميدونم شبيه شبيه نميشه اما ميخوام فقط نزديك باشه 

يه نفر گفت ٨/١٥ شني ماسه اي مارال 

نميدونم خوبه يا نه 

2728
عزيزم من ميخوام ريشه موهام رو رنگ بذارم چه رنگي بذارم كه به ساقه نزديك باشه ؟ نميخوام دكلره كنم ميد ...

عزیزم بدون دکلره هیچی مناسبش نیست حقیقتا ، بهتره دکلره کنی وگرنه همین مشکی بهتره

شنی ماسه ای هشت هم یه قهوه ای متوسط میده چون اونم رنگ اصلیش رو دکلره ست 

هر رنگی بدون دکلره طیفی از قهوه ای و زرد میده اگه اصرار داری میتونی شماره های بالای ۹ رنگها استفاده کنی مثلا طبیعی ، طلایی ، بژ و ..

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
عزیزم بدون دکلره هیچی مناسبش نیست حقیقتا ، بهتره دکلره کنی وگرنه همین مشکی بهتره شنی ماسه ای هشت ...

مرسي عزيزم آره راست ميگي فكر كنم مشكي بمونه بهتره 

2738

لباس مجلسی نازلی

تضمین کیفیت اجناس و تضمین نازلترین قیمت

ارسال به تمام نقاط کشور

... پرداخت درب منزل... 

وب سایت:  https://nazlimezon.ir

تلگرام: https://www.t.me/joinchat/HQnhwkUAH8WLPmTH5-bo5g

قرعه کشی مهر ماه فقط با اد نمودن 15 نفر

عزیزم بدون دکلره هیچی مناسبش نیست حقیقتا ، بهتره دکلره کنی وگرنه همین مشکی بهتره شنی ماسه ای هشت ...

عزيزم من ميخوام موهام اينجوري شه عكس ميذارم منظورمو بهتر بفهمي 

با توجه به عكسم كه بالا هست  ريشه رو چه رنگي بذارم اينجوري شه ؟ 

سلام البالوجون ممنون میشم راهنماییم کنی

موهای من خیلی دیررنگ بازمیکنه میخام روشن کنم یه زیتونی روشن ولی روی موی خودم هررنگی نیزارم قهوه ای میشه چی بزنم بادکوکرم به پایه میرسه که نارنجی هویج نشم؟؟؟دکوکرم خوبه؟روش چی بزنم قشنگ بشه ممنون

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
سلام عزیزم  چقدر روشن ؟ مثلا زیتونی شماره ی چند ؟

زیتونی شماره 7

بدون دکلره گذاشتم بازم قهوه ای شد موهام یه باردکلره کردم خیلی قبلتربامکافات رنگ بازکرد الان بدون دکلره نمیشه ?مرسی جواب میدی میام میخونم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2706