2737
2739
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292101 بازدید | 28070 پست
دریا مارک ها خیلی فرق نداره من پرستیژ زیاد میگیرم راضیم پودر دکلره رو تو رنگ نریز یه محلولی درست کن با همین مقدار پودر دکلره کم و اکسیدان 3 به مقدار زیاد و بزن به موهات حالت شامپو البته مراقب چشمات باش بزار دو سه درجه روشن تر کنه اینطوری رنگت اتفاقا قشنگتر میشه ولی داخل رنگ نریز اصلا
ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دمپایی ابری جون اونا پالت های زیر سازی هستن مثلا من مارک آکوا دارم و خیلی راضیم بهش میگن درما کالر البته ممکنه تو مارک های دیگه اسم متفاوتی داشته ممکنه البته
ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2731
آلبالو جون سوال آخر بخدا گفتی پودر دکلره رو توی رنگ نریزم یه محلول جدا با اکسیدان درست کنم و پودر دکلره اول اونو بزنم بعدا سرمو بشورمو خشک کنم بعدا ترکیبی که دادی رو بذارم درسته؟
کارشناسان اعلام کردند سرعت حلزون قطع نخاع شده ۱۵ درصد از سرعت اینترنت ابران بیشتر است!خخخخ
نه بابا چه حرفیه هر سوالی داری بپرس اره عزیزم اول اینو بزن بعد بشور آبش رو بگیر خشک هم نکردی عیب نداره بعد رنگ ها و واریاسیون رو با هم ترکیب کن خوبه خوب بعد اکسیدان رو بریز به مقداری که حالت ماست شل بشه از پشت سر دو سانت مونده به ریشه شروع کن به رنگ کردن بگو همسرت برات انجام بده ,از پشت سر لایه لایه بیا به تا جلوی مو بعد بزار 20 دیقه بگذره حالا از پشت شروع کن ریشه رو بزن بیا تا جلو کل کارت سعی کن بیشتر از 45 دیقه نشه تا یکی دو روز شامپو نزن
ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2738
2706