2737
2739
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292107 بازدید | 28070 پست
یه رنگ قرمز ، بله رنگ قرمز داریم و میتونی بخری اگه پیدا نکردی به اجبار میتونی به جاش از البالویی است ...

سلام عزیزم من موهام رنگ طبیعی خودش هست

میخوام رنگ کنم بدون دکلوره یه رنگ روشن قشنگ میخوام 

میشه راهنماییم کنی؟

سلام عزیزم من موهام رنگ طبیعی خودش هست میخوام رنگ کنم بدون دکلوره یه رنگ روشن قشنگ میخوام  می ...

سلام عزیزم

بدون دکلره تنوعی نیست همون طیف قهوه ای تیره تا روشن ... مثلا میتونی از ترکیب خاکستری ۸ و مرواریدی روشن و یک سانت واریاسیون بنفش استفاده کنی با اکسیدان ۹ درصد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.آلبالو جون من میخوام یه کرم پودر سبک بخرم که جای ضدآفتاب هم باشه مثل ccیاddکرم.

توصیه میکنین از این کرم ها بخرم یا همون ضدآفتاب بگیرم.

چه مارکی رو توصیه میکنی؟

پوستم چربه و ضدآفتاب میزنم برق میزنه.

مرسی.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2731
سلام.آلبالو جون من میخوام یه کرم پودر سبک بخرم که جای ضدآفتاب هم باشه مثل ccیاddکرم. توصیه میکنین ا ...

سلام عزیزم

چون پوستت چربه بهتره کرم پودر کم استفاده کنی و ضدافتاب بدون رنگ بدون چربی استفاده کنی حالا مارکهای مختلف بسته به بودجه

در غیر اینصورت بله اونا هم خوبن

کرم پودرهای سبک بر پایه ی آب هستند

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
ممنون عزیزم، عکسی ندارید از این رنگ مو که ببینم چجوری میشه؟

نه عزیزم عکس ندارم ، یه رنگ روشن خنثی ست رنگ خاص رو دکلره ای نیست که بخوای تصور کنی .... روی دکلره همین ترکیب دقیقا رفله ی مرواریدی صورتی خاکستری براق داره

اما مثل بقیه ی رنگها روی موی معمولی نوعی قهوه ای روشن میده

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2738
عزیزم ببخش همش سوال میکنم خاکستری ۸ مرواریدی چه شماره ای؟؟

مرواریدی شماره بندی زیادی نداره بعضی مارکها یه دونه دارن بعضی دوتا دارن مثلا اگه دو تاست روشن ترینش رو بخر

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706