2737
2739
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292196 بازدید | 28072 پست
سلام عزیزم بیخشیداین رنک موهای موقت که اسپری هستن رومو خوب درمیان؟اخه من باردارم نمیتونم موهامورنک ک ...

سلام عزیزم در حد خودشون خوبن ، فقط به هر حال ماده ی شیمیایی هست قبل استفاده با پزشکت مشورت کن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشین آلبالو جون من الان موهام قهوه این البته ریشه هام چند سانتی مشکی شده.پوستمم سفید لطفاً یک ترکیب بهم بدین.خیلی روشن میخام.بازم میگم قهوه ای ن ...حالا یا بلوند یک هر چیزی غیر قهوه ای

سلام آلبالو جون عزیزم میخام موهامو رنگ کنم از قهوه ای خسته شدم هرچی میزنم قهوه ای میشه. رنگ روشن ...

سلام عزیزم

بدون دکلره روشن ترین رنگ میشه عسلی طلایی خیلی روشن اگه دوست داری همچین رنگی رو میتونی از رنگهای سوپرپلاتینه استفاده کنی با اکسیدان ۹ درصد و اینکه بهتره دو سه باری استفاده کنی تا جا بیفته

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2738
بی زحمت هر دو تا عزیزم برای لایت میخوام....

قسمت تیره : ترجیحا پایه ی ۷ دکلره ترکیب مسی متوسط و کمی شکلاتی تیره ... میشه روی موی بدون دکلره هم گذاشت ولی بستگی به جنس و شرایط مو داره به هر حال روی دکلره بهتره

قسمت روشن هم پایه ۸ دکلره ترکیب مسی روشن ، دودی ۷ ، یه کم پرتقالی 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
ببخشین این سوپر پلاتینه چیه؟مارک هست؟ببخشین وارد نیستم

نه عزیزم رنگ هستش مثلا سوپرپلاتینه ی خاکستری ، پلاتینه ی زیتونی ، پلاتینه بژ و .... رنگهای خیلی خیلی روشن هستن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام‌عزیزم من رنگ ماهاگونی تیره شماره ۵ گذاشتم با اکسیدان ۶  منتهی خیلی روش شده خصوصا جلو سرم  با اینکه شماره ۵ هم زدم منتهی شده مسی تیره متوسط 

چیکار کنم تیره بشه ؟ میتونم چه رنگی نهایت بزنم‌ روش تیره یک دست بشه

تند تند بشورمش میره؟