2733
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292924 بازدید | 28112 پست

سلام عزیزم .موهای مامانم کاملاسفیده.نصف رنگ ان۳خارجی بانصف اکسیدان ۹درصدکوچک زدم موهاش خیلی سیاه وپرکلاغی شدولی کلاسفیدیهاشوگرفت..باربعدنصف ان۳بایه اکسیدان کامل کوچک ۹درصدزدم رنگش قشنگ شدولی سفیدیهارونگرفت..الان رنگهای ان۳خارجی..ان۴خارجی..دودی۵بلگا..تنباکویی۵بلگا..شکلاتی۴بلگا..شکلاتی۶بلگا..سی۳بلگا..اکسیدان۹درصددارم.میخوام بااین رنگهایه قهوه ای تیره بیرون بیارم که هم کل سفیدیهاروبگیره.هم پرکلاغی وسیاه نشه.هم ماندگاریش خوب باشه.بایدچه رنگهایی وبه چه میزان ترکیب کنم باتوجه به همین رنگهایی که نوشتم دارم.

بعدبرای موهایی که ده درصدسفیدی داره اگه نصف تیوپ رواینجوری تقسیم کنم که تنباکویی پنج دوسوم ازنصف تیوپ.دودی پنج یک سوم ازنصف تیوپ..به اضافه نصف اکسیدان کوچک۹درصد.ایاسفیدیهارومیگیره؟میخوام هم سفیدی بگیره هم رنگ تنباکویی دودی بهم بده.

رنگ سی۳بلگابرای داداشم یکبارزدم وطبیعی شده.ده درصدسفیدی داشت.قشنگ سفیدیهاگرفته وخوب شده.ایاهمین سی۳ادامه بدم یارنگی دیگه پیشنهادمیدین؟

ممنوووووووون

........
سلام البالو جان خوبي  رنگ دودي شماره ٦ و رنگ بلوند شكلاتي شماره ٧ دارم ميخايم موهام دودي كنم ا ...

سلام عزیزم

دودی حداقل پایه ۹ دکلره رو لازم داره و برای رنگساژ هم اکسیدان شش درصد میخواد ، واریاسیون هم نیاز نیست ، قبل از رنگساژ اگه لازم بود میشه یه دور موها رو با شامپو بنفش یا شامپو سیلور یه شستشو داد

رنگ شکلاتی هم نیاز نیست اگه قاطیش کنی دیگه دودی نداری یه رنگ ترکیبی دیگه داری

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم .موهای مامانم کاملاسفیده.نصف رنگ ان۳خارجی بانصف اکسیدان ۹درصدکوچک زدم موهاش خیلی سیاه وپر ...

سلام عزیز

اکسیدان ۹ درصد برای سفیدی ها خوب نیست ، اکسیدان شش درصد یا سه درصد مناسبه

اگه مشکی میخوای همون n3 ، n4 خوبه اگه قهوه ای میخوای ترکیب دودی شکلاتی و کمی n4 خوبه

دودی تنباکویی هم خوبه بله البته باز هم اکسیدان ۹ درصد زیاد به سفیدی جواب نمیده

سی ۳ هم بله خوبه اگه مایلی میتونی استفاده کنی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام عزیزم.رنگهای کاراملی.عسلی.نسکافه ای.مسی.ماهگونی که توی کاتالوگ بلگاهست ایاروی موی بدون دکلره قشنگ بیرون میاد؟؟یاروی دکلره قشنگ میشه وخوب جواب میده؟یااینکه خودم مثلابرای مسی ان۹وفندقی ترکیب کنم بهتره؟

برای روشنترشدن رنگ بنظرتون سه صفرتوی ترکیبهابکارببرم یاضررداره وبدمیشه؟اگه بدنمیشه چندسانت وتوی چه رنگهایی خیلی قشنگ میشه؟اینکه بعضیهامیگن موهارونارنجی ومثل سیمان زمخت میکنه درسته؟

........
2728
سلام عزیزم.رنگهای کاراملی.عسلی.نسکافه ای.مسی.ماهگونی که توی کاتالوگ بلگاهست ایاروی موی بدون دکلره قش ...

همشون بدون دکلره درمیاد ولی خوب قرمزی نارنجیشون بالاست ،، میشه با ترکیب با رنگ مثلا دودی یه مقدار خنثی کرد

سه صفر به هیچ وجه و هیچ جا نباید با رنگ ترکیب بشه

فرقی نداره چه شرابی چه شرابی بنفش ... بستگی به جنس مو داره خوب رنگ نگه دارع همونطوری میمونه وگرنه به مرور میتونه کم رنگ و مات بشه یا به سمت قهوه ای مسی بره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم دودی حداقل پایه ۹ دکلره رو لازم داره و برای رنگساژ هم اکسیدان شش درصد میخواد ، واریاسیون ...

مرسي كه جواب دادين ولي ميخام بدون دكلوره موهامو رنگ بزارم اگه دودي شكلاتي واريسون بنفش و نقره مخلوط كنم رنگ خوبي درمياد ؟ اكسيدان فقط ٩ درصد دارم و ١٢ درصد نميشه از همون استفاده كنم ؟ 

2738

سلام عزیزم ی سوال داشتم

من تیکه ای رنگ کردم فندقی شده تقریبا بین موهام پخشه .حالا میخوام برگردونم به رنگ موی خودم ی جورایی گند زدم میخوام ی رنگ ی دست بگیرم موهامو .موهامم پر کلاغی نیس قهوه ای سوختس تقریبا به نظرم چکار کنم؟N4 با اکسیدان ۹٪بزنم یاN5 یا راه دیگه؟

مرسي كه جواب دادين ولي ميخام بدون دكلوره موهامو رنگ بزارم اگه دودي شكلاتي واريسون بنفش و نقره مخلوط ...

نوعی قهوه ای میده ، قهوه ایش خوبه

اگه ناچار هستی اکسیدان ۹ درصد رو استفاده کن ولی در اصل ۶ درصد لازمه

۱۲ که هیچ اون کاربردی نداره

واریاسیون هم نهایت یکی دو سانت بنفش

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم ی سوال داشتم من تیکه ای رنگ کردم فندقی شده تقریبا بین موهام پخشه .حالا میخوام برگردونم ب ...

سلام عزیزم

اگه جنس موهات ضخیم نباشه n4 قهوه ای خرمایی رو میده ... n5 هم قهوه ای تیره ست اونم خوبه

ولی اینا چون تیره هستن اکسیدان ۹ به درد نمیخوره یعنی اگه استفاده کنی رنگ رو باز میکنه به سمت روشنی میبره اکسیدان ۶ استفاده میشه ... اگه مشکلی باهاش نداری میتونی ۹ استفاده کنی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم اگه جنس موهات ضخیم نباشه n4 قهوه ای خرمایی رو میده ... n5 هم قهوه ای تیره ست اونم خوبه ...

ممنون عزیزدلم پس برای اینکه رنگ طبیعی خرمایی و این مایه ها رنگ طبیعی موهامو دربیاره اکسیدان ۶بزنم باN4یا ۵درسته؟

2706