2737
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292126 بازدید | 28070 پست
سلام عزیز فقط از رنگهای سرد استفاده کن چون رنگدونه قرمز و نارنجی موی تو زیاده به خاطر خیلی مشکی بود ...

سلام عزیزم عیدت مبارک

من همیشه به پیشنهاد خودتون ترکیب دودی و زیتونی میزاشتم و ی قهوه ای خوشگل بهم میداد

تو باردلریم ی دفعه شقیقه هام پنجاه درصد سفید شدن و به پیشنهاد ی نفر رنگ اکسترا و طلایی و دودی هر سه شماره 7رو زدم ی قهوه ای نارنجی طور بهم داده که اصلا سفیدیامو کاور نکرده

میشه لطفا ی ترکیبی پیشنهاد بدین بزاذم سفیدیا کاور بشه و شبیه همون دودی زیتوتی قهوه ای سرد بهم بده؟ ممنون میشم. موهام نازکه و کف سرم زود رنگ میگیره ولی ساقه موهام خیلی دیرتر

همتا اسم خـودمه♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل دوران دانشجوییم خیلی علاقه خاصی به آرایش و میکاپ داشتم
جوری بودم که حتی یک روز بدون ارایش از در بیرون نمیرفتم
خداروشکر میکنم ازاون زمان گذر کردم
به این نتیجه رسیدم که به جای پوشوندن عیب پوستم
بهتره به خود پوستم برسم
اینکه الان بگم پوستم بدون نقضه، اشتباهه ! صافو عالیم نیست.

ولی خداروشکر مشکل و نقص بزرگ هم نداره و همین برام کافیه

علاوه بر گذراندن رشته تحصیلی شیمی گرایش آرایشی و بهداشتی ،جداگانه چند سال تحقیق و به صورت جدی وارد چندین دوره های اموزشی شدم تلاش میکنم همیشه خودمو آپدیت نگه دارم

و به محض متوجه شدن عادت اشتباه دائم ارایش میکردم به این نتیجه رسیدم ، داشتن روتین پوستی علاوه بر اینکه به پوست من کمک کرده
و از نظر روحی هم برام مفید بود،
وقتی برای خودم وقت میذارم قدر خودمو میدونم
نشون میده که من خودمو دوست دارم
این رسیدگی به پوست و اندام به نوعی سرمایه گذاری برای آینده هست
ارزش گذاری برای خودمون از همین چیزای کوچیک شروع میشه
باتوجه به نیازای پوست خودت باید بزنی
در حال حاضر حرفه ام ، تولید محصولاتیه که زیبایی های ذاتی شما را پر رنگتر میکنه

استفاده از محصولات ما برخلاف تمام محصولات ارایشی و بهداشتی کارخونه ای که به فراوانی تو بازار در دسترس همه ی ما هست نه تنها آسیبی رو به پوست شما که ابتدایی ترین سد دفاعی بدنتونه وارد نمیکنه!

بلکه تضمین کننده حفظ سلامتی و زیبایی های شما هم محسوب میشه!
و طبیعتا کوچکترین ماده مضر شیمیایی در فرمولاسیون بکار نمیبریم
تمامی مراحل ترکیب و تولید و پکیجینگ کاملا علمی و اصولی در شرایط کاملا استریل انجام میشه
و همه محصولات بعد از گذراندن یک دوره تست ، آزمون و خطا به مرحله تولید و فروش میرسد
پس از این بابت خیالتون راحت باشه 

خوشحال میشم از پیج ما تو اینستا دیدن کنید.چند روز دیگه محصولاتمون تو پیجمون رونمایی میشه با قیمت بسیاررر مناااسب قیمت ارزان دلیل بر بی کیفیتی محصولات نیست

دارای مواد درجه یک استفاده از اکتیو ها عصاره ها و روغن های اصل و مرغوب با بهترین متریال اروپایی فرمولاسیون شده هدف و اولویت ما سلامتی و رضایت مشتری عزیزانمون هست موفق باشید و سلامت 🌹🌹

Beauty_alaleh

سلام عزیزم عیدت مبارک من همیشه به پیشنهاد خودتون ترکیب دودی و زیتونی میزاشتم و ی قهوه ای خوشگل بهم ...

سلام عزیز

اون طلایی نارنجی داده ، ضمن اینکه با وجود سفیدی ها به هر حال رنگ نگه نمیدارن به اون صورت و زود رنگ رو پس میدن و تو نشون دادن رنگ اصلی شبیه دکلره کار میکنن .. مثلا ممکنه دودی دیگه بهت قهوه ای نده رو سفیدی ها و همون دودی رو بده

ترکیب طبیعی و دودی و اکسیدان شش درصد استفاده کن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2728
سلام عزیز اون طلایی نارنجی داده ، ضمن اینکه با وجود سفیدی ها به هر حال رنگ نگه نمیدارن به اون صورت ...

ممنونم گلم اصلا رنگ نگرفتن سفید سفیدن. ولی خب دوست داشتم رنگ بگیرن. اکسترا و دودی6دارم بزنم؟ با اکسیدان 6؟

همتا اسم خـودمه♥
2740

سلام عزیزم 

موهام دکلره پایه ۷ میخام رنگ قرمز بزنم ب موهام اموزش رنگساژش رو بهم میدی؟

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
سلام عزیزم  روشن ترین رنگی که میشه روی موهای مشکی و بدون دکلره درآورد چه رنگیه و چه ترکیباتی د ...

سلام

تقریبا همه رنگها بدون دکلره طیفی از قهوه ای تیره تا روشن طلایی عسلی میدن 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیز رنگ قرمز میخری با اکسیدان سه یا شش درصد میزنی

مرسی گلم

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
سلام عزیزم واسه پر شدن موی دخترم که ۴ سالشه چه محصولاتی رو پیشنهاد میدید

سلام عزیز ، خیلی کوچیکه نیاز نیست کار خاصی کنی نهایت با پزشک مشورت کن ، بچه ها حساسن هر چیزی نمیشه پیشنهاد داد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام البالو جان خوبي 

رنگ دودي شماره ٦ و رنگ بلوند شكلاتي شماره ٧ دارم ميخايم موهام دودي كنم اكسيدان ٨ درصد و ١٢ درصد دارم ولي نميدونم چقدر وارياسيون نقره اي و بنفش استفاده كنم ميشه راهنمايي كنيد 

2706