2737
2739
عنوان

من هر وقت نذرشون کردم جواب گرفتم

118 بازدید | 40 پست
بچه ها یه موسسه خیریه هست به اسم موسسه خیریه الزهرا ؛ بچه های معلول کم توان ذهنی رو نگهداری میکنن؛ شاید اگر تهران بود خیلی ها میلیاردی بهشون کمک میکردن ولی خب در شهرستان کوچکی هستند در دامغان؛ که البته دلاشون خیلی بزرگه؛ حتی اگر مسیرتون به مشهد بود میتونین توراه بیاین ازشون بازدید کنید و هر چقدر دلتون خواست کمکشون کنید؛ ولی من واقعا حاجت گرفتم و تقریبا هر ماه کمکشون میکنم؛ چند تا از بچه های معلولشون که هر وقت اسمشون رو اوردم حاجتمو گرفتم
تو اگر در تپش ابر خدا را دیدی، همتی کن و بگو ماهی ها، حوضشان بی آب است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله شماره حساب بزار همینجا عزیزم.....ثواب هم میکنی..گاهی اوقات ادم واقعا نمیدونه گره زندگیش و حاجتش چطور براورده میشه..شاید حاجت خیلیا با همین بچه های معلول و دل پاکشون و لطف خدا براورده بشه
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
2731
2740
آخی عزیزم.....ممنون که گذاشتی گلم...نه اگه من خودم واریز کردم بهت خبر نمیدم.....نمیخواد بگی بشون....در راه خدا......خدا خودش راضی باشه الهیممنون که گفتی عزیزم
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
حتی چند نفر با رستوران شهرستانشون هماهنگ کردن براشون غدا بردن بعد با رستوران حساب کردن؛ خیلی کارا میکنن؛ولی خب متاسفانه خیلی غریبن و در دید نیستن
تو اگر در تپش ابر خدا را دیدی، همتی کن و بگو ماهی ها، حوضشان بی آب است.
2706