2737
2739
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206447 بازدید | 1721 پست
غذا قرتی نبود ولی خیلی خوشمزه بود 

چیه اسمش؟

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😎😉😊زیادن عکس ها غذاهایی که درست کردم  چندتاشو میزارم

کدبانوی هنرمند 😍😍😍😍😍

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
2728
بندریم

میشه دستورشو بکی عزیزم

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

طریقه زدم کردن زعفران رو هم کدبانوهای گل اگه میشه بگین

ممنون مهربونا🌷🌷🌷🌷

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
2740

من عکس از بندری ندارم ولی دستورش از مامان بزرگ پدریم که جنوبی هستن بلدم پیاز تفت می دی ادویه و مثل کاری نمک زرد چوبه. پاپریکا و ادویه جنوبی به پیاز می زنی بعد بهش رب می زنی تفت می دی تا خامی. رب گرفته بهشه بعد سوسیس را که قبلا خورد کردیم می رزیم و تفت می دهیم به سلیقه خودت می تونی سیب زمینی مکعب مکعب خورد می کنی و جدا سرخ می کنی نمک و زرد چوبه می زنی و اول توی. نون ساندویچ مواد سوسیس بعد سیب سرخ شده بعد خیار شور و گوجه و تمام 

برای حرف  دیگران زندگی نکنید برای خود زندگی کنید 

چه پذیراییتون خاصه😊🤗

مثلا برای تنقلات سر سفره میشینید

یا واسه هر کسی خورش و برنج تو یه ظرف جدا میکشید.

خوشمان آمد😍

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
2706