2733
2734
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206446 بازدید | 1721 پست
غذا قرتی نبود ولی خیلی خوشمزه بود 

چیه اسمش؟

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😎😉😊زیادن عکس ها غذاهایی که درست کردم  چندتاشو میزارم

کدبانوی هنرمند 😍😍😍😍😍

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
2728
بندریم

میشه دستورشو بکی عزیزم

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

طریقه زدم کردن زعفران رو هم کدبانوهای گل اگه میشه بگین

ممنون مهربونا🌷🌷🌷🌷

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
2738

من عکس از بندری ندارم ولی دستورش از مامان بزرگ پدریم که جنوبی هستن بلدم پیاز تفت می دی ادویه و مثل کاری نمک زرد چوبه. پاپریکا و ادویه جنوبی به پیاز می زنی بعد بهش رب می زنی تفت می دی تا خامی. رب گرفته بهشه بعد سوسیس را که قبلا خورد کردیم می رزیم و تفت می دهیم به سلیقه خودت می تونی سیب زمینی مکعب مکعب خورد می کنی و جدا سرخ می کنی نمک و زرد چوبه می زنی و اول توی. نون ساندویچ مواد سوسیس بعد سیب سرخ شده بعد خیار شور و گوجه و تمام 

برای حرف  دیگران زندگی نکنید برای خود زندگی کنید 

چه پذیراییتون خاصه😊🤗

مثلا برای تنقلات سر سفره میشینید

یا واسه هر کسی خورش و برنج تو یه ظرف جدا میکشید.

خوشمان آمد😍

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
2706