2737
2734
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206446 بازدید | 1721 پست
فداااات عزیزم❤❤❤❤😚😚😚😚

اکبر جوجه یادم میدی🥺🥺🥺🥺؟؟؟؟

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😎😉😊زیادن عکس ها غذاهایی که درست کردم  چندتاشو میزارم

واووووووووو😍😍😍😍...خارق العادهههه هستن... ماشاالله ❤️❤️❤️ من بیست سالمه می‌خوام آشپزی یاد بگیرم،از چی شروع کنم؟🤧🤧🤧

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
اکبر جوجه یادم میدی🥺🥺🥺🥺؟؟؟؟

مرغ ریز رو مزه دار میکنی چند ساعت تو مواد باشه

بعد میذاری تو تابه و روغن میزی و با شعله کم بذار حسابی سرخ شه خودش آب میندازه هم پخته میشه و هم سرخ

وقتی آبش جمع شد و خوب سرخ شد تو ظرف بچیت و بهش رب انار بزن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
مرغ ریز رو مزه دار میکنی چند ساعت تو مواد باشه بعد میذاری تو تابه و روغن میزی و با شعله کم بذار حسا ...

مرسیییییییی🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

مرسیییییییی🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

فداااات❤❤❤❤❤❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

چرا من این قدر چلاقم آخه؟؟؟🤧🤧🤧هیچیییی بلد نیستم

2738
لونگی میزاریم بالای پلو که با پلو دم بکشه😋  خیلیییی دوست داریم

چی؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
اینم ازمن❤🤪 

عشق منهههه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

عااااااالیهههههه

خورشت خلاله؟؟ دستورشو میتونی بگی عزیزم؟

اره عزیزم. پیاز و گوشتو تف میدی ادویه و رب میزنی آب میریزی گوشت که نیم پز شد خلال بادوم و لیمو عمانی میریزی. من لیمو عمانی نداشتم نریختم. آخرای پخت هم زرشک. زرشکش باید زرشک سیاه باشه من نداشتم زرشک معمولی ریختم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706