2733
2734
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206445 بازدید | 1721 پست
فداااات عزیزم❤❤❤❤😚😚😚😚

اکبر جوجه یادم میدی🥺🥺🥺🥺؟؟؟؟

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😎😉😊زیادن عکس ها غذاهایی که درست کردم  چندتاشو میزارم

واووووووووو😍😍😍😍...خارق العادهههه هستن... ماشاالله ❤️❤️❤️ من بیست سالمه می‌خوام آشپزی یاد بگیرم،از چی شروع کنم؟🤧🤧🤧

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
اکبر جوجه یادم میدی🥺🥺🥺🥺؟؟؟؟

مرغ ریز رو مزه دار میکنی چند ساعت تو مواد باشه

بعد میذاری تو تابه و روغن میزی و با شعله کم بذار حسابی سرخ شه خودش آب میندازه هم پخته میشه و هم سرخ

وقتی آبش جمع شد و خوب سرخ شد تو ظرف بچیت و بهش رب انار بزن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
مرغ ریز رو مزه دار میکنی چند ساعت تو مواد باشه بعد میذاری تو تابه و روغن میزی و با شعله کم بذار حسا ...

مرسیییییییی🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

مرسیییییییی🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

فداااات❤❤❤❤❤❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

چرا من این قدر چلاقم آخه؟؟؟🤧🤧🤧هیچیییی بلد نیستم

2738
لونگی میزاریم بالای پلو که با پلو دم بکشه😋  خیلیییی دوست داریم

چی؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
اینم ازمن❤🤪 

عشق منهههه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

عااااااالیهههههه

خورشت خلاله؟؟ دستورشو میتونی بگی عزیزم؟

اره عزیزم. پیاز و گوشتو تف میدی ادویه و رب میزنی آب میریزی گوشت که نیم پز شد خلال بادوم و لیمو عمانی میریزی. من لیمو عمانی نداشتم نریختم. آخرای پخت هم زرشک. زرشکش باید زرشک سیاه باشه من نداشتم زرشک معمولی ریختم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706