2737
2734
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206446 بازدید | 1721 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
دستور ته چین کو پس

روم نشد تو این همه اشپز خفن بذارم

ولی میگم برات

مرغ که اب پز کردی ریش ریش کردی با کره و ادویه و نمک تفت بده

زرشکم با کره تفت بده

۳پیمونه برنج کته کن قبل اینکه دم کنی بذاری از رو گاز بردار

یه قالب مافین بیار تهش خوب روغن مالی کن

۲تا زرده و ۶قاشق ماست سون و زعفرون زیاد قاطی کن برنجتم بریز توش تا جایی که همه مواد جذبش بشه

بعد یه قاشق مواد برنجی بریز ته قالب مافین خوب فشارش بده بعد یه لایه مرغ بریز وسطش روش زرشک و اگه خواستی خلال پسته بریز بعد باز روش برنج بریز و با قاشق خوب فشارش بده که کامل بهم بچسبن

بذار طبقه وسط توستر یا ماکروفر دمای ۱۶۰ تایم ۳۰ 

بعدم خواستی دربیاری یه تیکه یخ بزن دور قالبت ته چینه سالم و مرتب و خوشگل درمیاد روشم با زرشک و خلال و اینا تزیین گن

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
من عکس نتی واستون میزارم😁

زحمت نکش آجی ب مولا😕😕😂😂

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚
2740
لونگی چیه؟؟

مرغه شمالیا میپزن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
چ زدی منظورم اینه سرکه ای چیزی چیپس دلم میخاد شوهرم نمیاره 🥴

ن گلم ساده ساده بببین یه رنده هست مخصوص این نوع چیپسه بخر باهاش بزن بعد روغن زیاد بریز توی یه قابلمه کوچیک حسابی ک داغ شد اگر کمه همشو بنداز توروغن اگر زیاده ۲.۳بار 

یه دوستام میگه سیب زمینی اول رنده کن نازک بعد بشورش بعد با یه دستمال  تمیز نخی خشکشون کن بعدسرخ کن خیلی خوب میشه ولی امتخان نکردم

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
2706