2733
2739
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206457 بازدید | 1721 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میشه دستورشو به من بدی

به خدا ازنت گرفتم همون موقع ازروش درست کردم جایی ننوشتم 

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
2740

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
زحمت نکش آجی ب مولا😕😕😂😂

عذرا یادته 

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
میشه طرزپخت گوشت روبهم بگی ماهیچه س؟

نه گلم گردنه

اول یه پیاز رنده کن و حسابی تفتش بده و ابش جمع شه و یکم روغن بریز و سرخش کن بعد گوشت رو بهش اضافه کن و باهاش تفت بده و زردچوبه بزن و آب جوشیده شده رو بهش اضافه کن....تایم بگیر ۴ساعت بذار با شعله متوسط بپزه جوری که آبش تموم نشه و یکم آب داشته باشه

بعد یکم زعفرون دم کن و بهش اضافه کن با نمک

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

تنها عکس از غذایی که دارم اینه 😂😂😂😂

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
مچادرم فقط ۳تا پیمانه کوچک برنج؟

اوره واسه ۳نفر کافیه این مقدار

حالا خواستی بیشترشم کنی فقط باید مقدار ماست و تخم مرغ اضافه کنی

هر پیمونه برنج اضافه تر ۲قاشق ماست

هر سه پیمونه برنج ۲تا زرده

فقط سفیده نزنی بو میگیره

میتونی تو مواد برنجیت گلابم بریزی

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
زحمت نکش آجی ب مولا😕😕😂😂

وااای چرا نمیتونم عکس بزااارم

بخدا ۵ دقه تمووووم، داشتم ی عکس لود میکردم، میچرخید و  لود نمیشد

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

امروز خونه بودم تنها کار مثبتی که کردم پختن ایشون بوده.😶😂

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706