2737
2734
عنوان

مامانا بچهاتونو میفرستین مدرسه اگه باز شه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 70 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از الان دپرس شدم،برای مدرسه آنلاین...خیلی خیلی سخته و طاقت فرسا است.

از اون طرف کرونا...

واقعا‌ نمی دونم چه باید کرد

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
2740
مطمعن باش ب این زودی باز نمیشه

اصلا باز شه هم من میترسم با این همه مدل ویروس لااقل از یه طرف ویروس نیاد یه طرف مهم که مدرسس اکثرا مریضیای مردم از بچها میگیرن 

سلام عزیزم من معلمم امسال مدارس مجازیه  سوالی بود هستم در خدمتتون

سلام پسرم امسال باید میرفت پیش دبستانی اما ثب نامش نکردم کتابای پیش گرفتم خودم باهاش کار کنم علوم ریاضی الفبا علوم ریاضیش خوبه ولی الفبا نمیدونم چجوری تمرین کنم مثلا حرف جدید امروز بهش پ یاد دادم  قبلش ب یاد داده بودم حالا ب پ اشتباه میکنه 

خدایا هم میدونی .. هم میتونی  میشه یه صلوات برام بفرستید ؟ 💜

خودم میرم

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2706