2737
2734

واکسن چی میزنین ؟ اخه هر سال انفولانزا شروعش از مدارس بود به گفته وزیر بهداشت حالا بماند سرماخوردگی و ویروسهای دیگه من که میترسم بفرستم به نظرتون تو خونه میشه یاد داد کلا ؟ برا ریاضی معلم مثلا بگیره ادم  .......نمیدونم والا چیکار کنم 

بچه ندارم

اگه حیوونا حرف میزدند.کلاغ به طاووس میگفت فاح.شه.  یع مش لجن با ما لَجن =|😹🔥 دلم میخواد بزنم تو گوش بعضیا بگم خیلی چیزا رو میدونم فقط به روت نمیارم •اون پوله ک از حسابم میره ناراحت میشم،شما برو درم ببند مرسی😹🎈 بعضیا به ما نمیخوردن!😒ما جاخالی دادیم خوردن به شما😄مبارکتون باشه!😏💋اّرَِعِْ بَاْشِّ طُ شَاْخْیَِ اِّصْلَاٰ مْدَاْلَ🏅🏆 شْاْخْیّم وْاّسَهُ طِْ!به بعضیا هم باید گفن خواهشا جوری دروغ نگید که آدم از خودش بپرسه چیکار کردم که انقدر خر به نظر میرسم..   خدا به خر شاخ نداد خر اومد فضای مجازی شاخ شد😹✋🏼‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ (https://harfeto.timefriend.net/16316397003858اعتقادات و عقاید من با همه فرق می کنه. هرکسی عقاید خودشو داره و احترامش واجبه،پس بیاین سر این دعوا درس نکنیم🙂🖤 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

با اجازه ی اسی

سلام
اگر خانواده ای را سراغ دارید که توانایی خرید کفش و کیف برای فرزندش نداره این شماره پائین را بهش بدید تا تماس بگیره و کارت رایگان کفش و کیف دریافت کنه لطفأ تو هر گروهی هم که هستید انتشار بدید تا هر که کسی سراغ داره این بنده خدا بتونه کمکش کنه .
09024375509  طلوع مهر

همچنین اگر خانواده ای را میشناسید که در شرایط معیشتی سختی هستند لطفأ اطلاع رسانی کنید :
🕌کمک معیشتی آستان قدس رضوی
📇اطلاعات خودشونو به شماره 3000138 پیامک کنن
۱.کد ملی شخص
۲.نام ونام خانوادگی
۳.تعداد افراد خانواده
۴.وضعیت تکفل و سرپرستی
۵.و یک شرح حال مختصر
🍱  سبد معیشتی آستان قدس رضوی
لطف کنید این پیام رو تو گروههای مختلف بذارین
ممنون .

دوستان منم دعا کنین

کلاس های دخترم یک هفته است شروع شده. ولی ما چون کرونا گرفتیم هنوز نفرستادمش کلاس

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706