2733
2734
عنوان

فقط خانما و اقایون متاهل واردبشن🙏🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 31 پست
دلیل میگین، من هفته اینده باید بین این دوتا ج بدم

چون دومی بعدا دردسر میشه فقط خواستن مهم نیس اولی جنم داره و رو پای خودشه و پخته تره عزیزم 

خانم اقای وکیل هستم 😍خیلی زود ازدواج کردم ۱۵ سالگی مادر شدم 🤗ولی درسم رو ادامه دادم 🤫🥰الان همکار همسرم هستم 🥳همسرم امید دوباره تو زندگیم بود دقیقا وقتی که آرزوی مرگ داشتم و نا امید بودم 🤩یه دختر ۱۳ ساله دارم و الان دوباره باردارم از زندگیم راضیم دعا کنید عاقبت بخیر شیم 😎                              این اکانت گاهی دو کاربریه عزیزانم🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا

وختی مرد تکیش ب خانوادشه ینی خانوادش تو همه امورتون حضور دارن. اینکه میگبن تو رفاه بزرگ شدن بعید بدونم ظرفیت کار و کم پولی دلشته باشین ب مشکل برمیخورین خصوصا باوضعیت مملکت و مهم ترین مورد اخلاقه، ادم با اخلاق طرفش زندگی میکنه ن خوشگلیش

اولی...چون حوصله آدمایی بی اعصاب رو ندارم...بعدم ده سال کار کرده نتونسته خودشو ببنده الان که اوضاع ب ...

مرسی از تووضیح مهرربون ...دومی قرص فشار دز پنجاهم میخوره

خدا❤️❤️❤️
پس فردا تو جامعه اگه طرفت ازت پایین تر باشه میخوره تو ذوقت

از چ لحاظ ،الان مالی ینی مهم نیست...اولی فیسش خوبه بی بیفیسه چشماش یشمی و سفیدو تقریبا بورتیرست....دومی چشم و ابرو مشکی...گفتم ک ظاهری کلی گفته باشم اجی

خدا❤️❤️❤️

من بی صبرررانه منتظرم الان نظراتتونو بخونم ...خواهش میکنم شرکت کنین فکرکنین دخترتونم یاخواهرتون کسی ندارم بهم با تجربش کمک کنه🙏🙏🙏🙏🥺🥺🥺🥺

خدا❤️❤️❤️

سلام اسی اول اینکه چی شد شما که گفتی نامزد داری ودر تلاشی که مچ نامزدتون رو بگیری وزندگیت رو از دست ندی حالا جطور شد که میخوای بین این دوتا خواستگار جواب مثبت بدی من بل کل گیج شدم الان

من خودم چون تو کم رفاهی زندگی کردم ادمی رو انتخاب کردم که حداقل بتونه از زمان منردیم بیرونم بیاره پس شماهم چون از اون فردی هستی که همیشه همه چیز واست فراهم بوده پس ننیتونی با ادمی بسازی که تا خواسته ای داشتی سریع واست انجام بده پس دومی بدردت نمیخوره اولی هم اختلاف سنی تون ۱۳ سال زیاده چون خودتون گفتین ۲۷ سالتونه پس الان با ۱۳ سال اختلاف سنی خواستگار اول باید ۴۰ باشه بنظرمن هیچ کدوم چون اختلاف سنی که بالاتر از ۷سال باشه به مرور زمان وبعد از چندیال مشکل ساز میشه چون خودمون تو طایفه داریم شوهره ۱۳ سال از زنه بزرگتر بود خیلی همو میخوایتن ولی بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک باهم وداشتن دوتا بجه از هم جدا شدن دلیلشون وقتی میپرسیم جواب میدن تفاهم ندارن

من خودم چون تو کم رفاهی زندگی کردم ادمی رو انتخاب کردم که حداقل بتونه از زمان منردیم بیرونم بیاره پس ...

اون طرف ام هست ولی این دوتام خاستگارامن, خانوادم گفتم اونو گفتن قیدشو بزن ازهمین اول داره خیانت میکنه ...اون دوتا خاستگارمم مصمم هستن جفتشون ...۱۳سال تو هرکسی متفاوتع ابجی ، من یبارم جدا شدم اینم درنظر بگیر ،تو ۲۲سالگی عقدکردم جداشدم 

اولیم پسره طلاق نگرفته یا...

خدا❤️❤️❤️
اون طرف ام هست ولی این دوتام خاستگارامن, خانوادم گفتم اونو گفتن قیدشو بزن ازهمین اول داره خیانت میکن ...

خب پس‌ یه جورای باید بگیم‌که اونقدر از زندگی زنا شویی یه چیزایی رو درک میکنی ومیفهمی به هرحال از این نظر پس بهتره به اونی جواب مثبت بدی که میتونی خواسته هاتو برا اورده کنه نه کسی که باید چندسال منتظر بمونی تا به خواسته ات برسی انشاالله هرچی خیره خدا برات رقم بزنه عزیزم