2737
2739

اگه به مجردیتون برگردین بین دوتا انتخاب  زیر کدوم گزینه رو انتخاب میکردین ؟ هیچکس هیچکس نمیشناسه صادقانه جواب بدین فکر کنین دخترخودتونم🥺

مورد اول :آقایی که تقریبا متولد۶۰ و بامن ۱۳سال اختلاف سنی داره ولی از لحاظ مالی تو اسایش کاملم و ظاهری خوبه بی بی فیسه وکلا روحیتاش شاده اکتیوه  فقط من قَدی چهار سه سانت ازشون بلندترم...

مورد دوم: آقایی که تقریبا متولد۶۸ وااز لحاظ مالی کللللا تکیه اش به خانوادشه و حتمما خودمم باید پاب پاش کارکنم تازندگی جلو بره ،ظاهرا خیلی خوبه و قدشم بلنده ولی میدونم از لحاظ مالی زندگی تورفاهی حالا حالاها ندارم ...پس اندازش تو ده سال کارش چهل پنجاه تومنه و‌موندم که این همه سال کار ،چراباید انقد کم باشه ! جنم کاری مرد برام مهمه

بی تعارف بگم جفتشون منو قلبا دوست دارن ظاهرا دومیه سرتره

ولی از لحاظ مالی اگه  اولیه پله صده مثلا دومیه سی هست..... نگید با تلاش دونفرتون میشه زندگی از صفر ساخت ،درسته  پنج سال پیش  میشد ولی الان  نه خدایی قیمتا ووووحشتناکه ....من تورفاه بزرگ شدم و موندم بین این دوتا انتخاب چون خودمم به دید اطرافیان زیبا هستم ی دلم میترسه سر قده اقای اولی پشیمون شم ی دلمم می دونم بی پولی نکشیدم تو عذاب باشم رنج میکشم

شما بعد این همه سال زندگی مشترکتون یا اطرافیانتونو میبینین ، بنظرتون وضع مالی خوب وظاهر نسبتا خوب طرفتون عامل خوشبختی میتونه باشه  (ظاهرواقعا یکنواخت میشه؟)یا فقط با ی ظاهرخوب میشه تواین شرایط سخت جامعه جلورفت ؟؟؟ اهان اینم بگم اخلاقا اولیه خیلی ارومتره و دومی یکم عصبیه...

خدا❤️❤️❤️

صد در صد اولی

خانم اقای وکیل هستم 😍خیلی زود ازدواج کردم ۱۵ سالگی مادر شدم 🤗ولی درسم رو ادامه دادم 🤫🥰الان همکار همسرم هستم 🥳همسرم امید دوباره تو زندگیم بود دقیقا وقتی که آرزوی مرگ داشتم و نا امید بودم 🤩یه دختر ۱۳ ساله دارم و الان دوباره باردارم از زندگیم راضیم دعا کنید عاقبت بخیر شیم 😎                              این اکانت گاهی دو کاربریه عزیزانم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بین این دوتا اولی 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

عزیزم خودتم اولیو پسندیدی.

نظر منم اولیه .واسه قدشم کفشای پاشنه مخفی استفاده کنه حله.مبارک

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2706