2737
2734
عنوان

اگه مادرخونه نداشته باش باید بره پیش پسریادختر

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 83 پست
دخترمیگه اصلا وظیفه من نیست خودشوکنارکشید یه ماهه خونه من یه سرم نمیزنه

اون از نامردی دخترشه

حالا خرجی مامانشو نمیتونه بده

یه حالی که میتونه بپرسه

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عهد بوقه انگار 

وظیفه پسره یعنی چی!!!! 

مگه هر دو بچه همین مادر نیستن!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
کارمند حقوق داره 

پس حق باتوعه من فک کردم خانه داره

نجیب تر از آن باش که برنجانی🍃معتقدم به حق الناس پس لطفا مودبانه نظرتو بگو تا دلتو نشکنم❤شباهت زیادی به پروفایلم دارم🥰🐰
2740

حالا چرا سر پیری بی خونست؟!!!

عجیبه ها

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
نگهداري وظيفه ي هر دو هست ولي بايد بره پيش پسرش چون از خانوادش اين پسرشه كه كار ميكنه و خ ...

اخه خرج زن و بچش رو چیکار کنه ؟ 

مقلا پسرایی میشناسم واقعا خرج زو و بچه شونو به زور میرسونن به زور آ . بیاد خرج مادرشم بده چی به زن و بچش میرسه ؟ هیچی .  

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
دخترمیگه اصلا وظیفه من نیست خودشوکنارکشید یه ماهه خونه من یه سرم نمیزنه

ارثیه پدر شوهرت تقسیم کردین؟؟چرا یه خونه براش کنار نداشتن بچه های آخر عمری با عزت سرشو زمین بذاره

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
2706