2733
2739
عنوان

اگه مادرخونه نداشته باش باید بره پیش پسریادختر

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر هر دو هست ولی خونه پسر راحت تره ۶رچند داماد دیدم از پسر بهتر

خانم اقای وکیل هستم 😍خیلی زود ازدواج کردم ۱۵ سالگی مادر شدم 🤗ولی درسم رو ادامه دادم 🤫🥰الان همکار همسرم هستم 🥳همسرم امید دوباره تو زندگیم بود دقیقا وقتی که آرزوی مرگ داشتم و نا امید بودم 🤩یه دختر ۱۳ ساله دارم و الان دوباره باردارم از زندگیم راضیم دعا کنید عاقبت بخیر شیم 😎                              این اکانت گاهی دو کاربریه عزیزانم🙃
2728
حالا همه شما میگفتین دختر دلسوزه مادره بعدش یکی میگه بچه پسر میخوام حمله میکنین بهش اما نگه داشتن وظ ...

اره همه اونجوری میگن دختر دلسوز پسرزن گرفت دیگه پسرتوتیست ولی اینجوری وظیفه پسر

دختر و پسر با هم پول بزارن براش خونه کوچولو یا اجاره کنن یا بخرن

اگ دختر مستقل باشه که باید اینکارو بکنندرغیر این صورت جالب نیست ک دختر به شوهرش بگه پول بده برای اجاره خونه مامانم

نجیب تر از آن باش که برنجانی🍃معتقدم به حق الناس پس لطفا مودبانه نظرتو بگو تا دلتو نشکنم❤شباهت زیادی به پروفایلم دارم🥰🐰
2740
سلام .وظایف رو تقسیم کنید.هر ماه خونه یکی باشه.بشینید درست صحبت کنید که به کسی فشار نیاد

دخترمیگه اصلا وظیفه من نیست خودشوکنارکشید یه ماهه خونه من یه سرم نمیزنه

پس چرا اونجوری همش میگفت من دخترم دلسوزمادرم الان  پسردلسوزشد

چرا واسش خونه نمی‌گیرید که با عزت زندگی کنه نه با منت

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️

چرا میگید پسر ؟ تو اون خونه ای که میگید مال پسرش هست همسرش هم زندگی میکنه 

بعدشم پسر صبح تا شب سرکاره 

این همسرش که هست که تمام روز تو خونه است و باید کل روز با مادرشوهر همنشین باشه و همو تحمل کنن 

باید عروس و مادرشوهر بلا نسبت مثل سگ و گربه بزنن تو سر و کله ی هم

حداقل خونه دختر تمام روز دخترش پیشش هست و دامادش فقط شب میاد 

ببخشیدا ولی اکثر عروسا وقتی مادرشوهرشون از پا میوفته هیچم عقیده ندارن که مادرشوهر باید بره خونه پسرش ! 

باید نوبتی باشه 

دو هفته پیش دختر و دو هفته پیش پسر

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
2706