2733
2739
عنوان

خانما یه سوال؟؟؟

109 بازدید | 26 پست

سلام خانم های گل 

یه سوال برای اپلاسیون بیکینی از چه روش هایی استفاده میکنید که درد رو حداقل کنه؟ قبلش بی حسی میزنید؟چه مارکی و چه مدت؟

با بقیه جاها مشکل ندارم بدون بی حسی حتی خودم انجام میدم اما بیکینی رو خودم نمیتونم خیلی درد داره !

قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی داشت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من لیزر کردم 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
2742
2740
عوارض نداره؟ من رومم نمیشه☹️

من قبلش رفتم دکتر گفت مشکلی نداره من همه جامو لیزر کردم از زیر بغل تا نوک پا  چندسال پیش

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
وای من خیلی میخوام اپیلاسیون کنم بیکینی رو ولی خیلی میترسم درد داشته باشه  همش تیغ میزنم و موه ...

آره  خیلی درد داره من نصفه منصرف شدم البته هیچ بی حسی نزدم تحساس میکنم یچی لازمه

قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی داشت.
کاملا رفع شد؟ من خیلیا شنیدم چون میگن موهای این قسمت هرمونیه بازم در میاد 

من خیلی سال پیش لیزر کردم عالی بود دیگه راحت شدم هر از گاهی یکم در میاد ولی خیلی کم نازک و خیلیییییی کم

من قبلش رفتم دکتر گفت مشکلی نداره من همه جامو لیزر کردم از زیر بغل تا نوک پا  چندسال پیش

میگن روشن ترمیشه رنگش درسته؟

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی پسرم ۳۹ هفته و۵ روزش بود ک قلبش برای همیشه وایساد😭😭
آره  خیلی درد داره من نصفه منصرف شدم البته هیچ بی حسی نزدم تحساس میکنم یچی لازمه

من یه بار وکس کردم داغون شدم رفتم لیزر کردم 

2706