2204

اگه بخواییم وارد اکانت کسی بشیم اینستای ماهم توی گوشی اون طرف میاد بالا یا فقط ما میتونیم اینستاشو ببینیم 

اینستای همسرم تو گوشیم هست  رمزشو باید داشته باشی

منم میخوام اینستای همسرمو بزارم تو گوشیم ولی نمیخوام متوجه بشه 🤦‍♀️ شمارشو هم نوشته تو گوشی یه کدی براش میاد میره به شمارش درسته ؟ 

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

منم میخوام اینستای همسرمو بزارم تو گوشیم ولی نمیخوام متوجه بشه 🤦‍♀️ شمارشو هم نوشته تو گوشی یه کدی ...

ببین اگر وارد باشه میفهمه 

اینکارو نکن بفهنه بد میشه 

اگر با شماره وارد بشه بله کد میاد ولی رمزشو باید داشته باشید 

راهش اينه كه رمزشو بلد باشي يا ايميلي كه باهاش حساب ساخته و گوشيشم دستت باشه كه وقتي رمز فرستاد بزني😂

تنهايی موفق شدن لذتش بیشتره😬
ایشونم میتونه اینستای شمارو ببینه یا فقط شما تو اکانتشی ؟ 

ما دوتامون وصل گوشیامون ولی نه اگر من باشم اون نمیتونه اینستای منو ببینه 

ولی از ی قسمت میتونه بفهمه ک من وارد شدم 

2050
یا رمزش دستت باشه یا خود گوشی که رمزو ور داری،غیر این دو حالت هک شدن الکیه،تازه تایید دو مرحله ای فع ...

ایمیل چیزی نزاشته فقط شماره گوشیش پیشم باشه رمزشو بزنم بازم نمیشه ؟ 

نامزدمه الان پیشم نیست ولی اره میتونم فقط نمیخوام متوجه بشه شمارشم تو اینستاس میترسم بزنم برم تو اکا ...

اگه با شمارش وارد شده میتونی اونجایی ک میزنه رمزو فراموش کردید اون و انتخاب کنید ی کد میاد ب شمارش اونو وارد کنی. رمز اینستا و میفرسته

ایمیل چیزی نزاشته فقط شماره گوشیش پیشم باشه رمزشو بزنم بازم نمیشه ؟ 

اگه ایمیل نباشه باید بزنین با گوشیش رمزو فراموش کردم،یه رمز جدید میاد رو گوشیش،اون رمزو میزنین وارد میشین،بعدا دوباره میشه اون رمزو عوض کرد

اگه با شمارش وارد شده میتونی اونجایی ک میزنه رمزو فراموش کردید اون و انتخاب کنید ی کد میاد ب شمارش ا ...

اها . یه سوال دیگه یه قسمت دیگه هست قسمت دایرکت ها ک برای ویدیو کاله من چند تا دختر دیدم و اون گفته من تماسی نداشتم  میگفت حتی حذفم نمیشه یبار دیگه دیدم هیچی نیست  تا اینکه دیشب مهمونی بودیم دوباره دیدم چند تا دختر دیگه هستن گفتم اینا چیه میگه نمیدونم به خدا انگار اینستا خودش میاره بالا همچین چیزی امکان داره ؟ وقتی تماسی نباشه اینستا خودش بیاره بالا ؟ 

چرا بهش نمیگی ک گوشیاتونو وصل کنید اگر میخوای چیزب ببینی؟؟؟

به من میگه تو شکاکی ولی یه لحظه گوشیشو با من تنها نمیزاره بخواد بره مغازه یا حتی دستشویی هم میبره گوشیشو پیشمه میدع دستم میگه نمیدونم چجوریه الکی استرس میگیرم من خیلی شک میکنم با لین رفتاراش از طرفی نمیخوام مطمین نشدم چیزی بگم چون همیشه دس پیش میگیره 

اها . یه سوال دیگه یه قسمت دیگه هست قسمت دایرکت ها ک برای ویدیو کاله من چند تا دختر دیدم و اون گفته ...

نه عزیزم وقتی ویدئوکال داشته باشه میاد دیگه. همون لحظه پیش خودش  ویدئوکال میکردی باهاشون

2292