2733
2734
هزینه ش چقده؟

خودم انجام بدم ۹۰

ب خودتون اموزش بدم ۷۵

اهدای عضو،اهدای زندگی💚🌱من حامی اهدای عضوم💝    #عشقپلیسی ام...تُ مَرا جانُ جَهانی♥️                                "باگ انسانیت فقط اونجاش ک تو اوج منطق دلت میلرزه"            *کار هک دیگ انجام نمیدم*                                                                                                   

ببین ادم باید فکر ایندشو کنه شاید مریض شدی شاید یه مشکل مالی پیش امد نداشتی باید چیکار کنی الان به فرهنگیان طلایی قسطی میدن برو طلا بخر برا روز مبدا 

بنده از خودت بدترم و تنها راهی که امد به ذهنم برم سکه قسطی بخرم حساب اصلیم که پولا میاد توش رو دادم دستت عروسمون اون ماهی 2تومنش بهم میده و بقیه رو نگه میداره خودکشی هم کنم بهم نمیده پول

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=207655860]دنیا خیلی بی ارزشه عزیزم خودت درآمد داری خرج خونه و قسط هم که میدی بقیه اش رو خرج خودت کن [/QUOTE

همینم دیگ منم مامانم دعوا میکنه میگ طلا بخر و ....]

من اگر نیکم یا بد تو برو خود را باش😊❤
منم همینم خیلی وضعم خرابه بیشترم محصولات پوستی میخرم اینطوری پیش برم سال دیگه باید کلیه‌هامو بفروشم ...

خوبه همدردیم من هنوز محصول قبلی تموم نشده یکی دیگ میخرم جاش میذارم...

😪

نبابا الکیه همش تحت تاثیر این بلاگرام کلا تا تبلیغ میکنن با کد تخفیف من زرتی میرم میخرم

عزیزم یه قلک بذار و هر وقت پول داری و میخوای خرج اضافه کنی سریع بنداز تو قلک... سر ماه یا بعد چند ماه ببین چه پولی ازت ميرفته و الان داری و میتونی کلی کار مفید انجام بدی

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
2740
[QUOTE=207655860]دنیا خیلی بی ارزشه عزیزم خودت درآمد داری خرج خونه و قسط هم که میدی بقیه اش رو خرج خ ...

مامانا اینقد سخت زندگی کردن که تحمل خرج کردن ما رو ندارن و حس می کنن خیییلی ولخرجیه

فک می کنن باید جمع گنیم بریزیم تو جیب شوهرامون

البته بگم خودمم تقریبا شرایط شما رو دارم

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
عزيزم من الان ٢٠ساله شاغلم.هر ماه يك سوم حقوقم رو براي خودم خرج ميكنم و دو سوم رو به صورت سكه پس اند ...

اخه من خرج خونه و قسط و ایناهم میدم

فقط چیزی ک میمونه رو خرج خودم میکنم 

نمیتونم پس انداز کنم

ببین ادم باید فکر ایندشو کنه شاید مریض شدی شاید یه مشکل مالی پیش امد نداشتی باید چیکار کنی الان به ف ...

همین ایده یکی از دوستان ک‌گفت تو کارت بریز ک رمز دوم نداره خیلی خوب بود

چون من یلحظه هیجان زده میشم از آفی ک میزنن یا کد تخفیفی ک میدن میرم میخرم بعدش پشیمون میشم اگ همون لحظه نتونم بخرم بعد اوکیه 

سعی کن چیزایی که میخری روش کلی وسواس بخرج بدی و...به مرور تبدیل به یه ادم وسواسی میشی که هیچی نمیتون ...

ممنون از راهنمایی ت🤣🤣🤣

خوبه همدردیم من هنوز محصول قبلی تموم نشده یکی دیگ میخرم جاش میذارم... 😪

منم همینم

انگار کرم دارم 😂

بسکه آنلاین خرید میکنم یادم میره چندتا بسته تو راه دارم

از پست چی هم خجالت میکشم دیگه🤦‍♀️

خیلی فکر کردم چیکار کنم درست شم تنها راهی که پیدا کردم اینکه که بلاگر نقد محصولات پوستی بشم که حداقل دخل و خرجم به هم بخوره😃

2706