2737
2734
مامانا اینقد سخت زندگی کردن که تحمل خرج کردن ما رو ندارن و حس می کنن خیییلی ولخرجیه فک می کنن باید ...

من پول باشگاه و مربی و ایناهم میدم 

پودر پروتئین و مکمل ایناهم میدم

بیشتر لباسایی هم ک میگم میخرم لباسای ورزشی و باشگاهی ایناس

به مامانم میگم مثلا اینو ۱۰۰ خریدم درصورتیکه ۴۰۰ خریدم! وگرن قهر میکنه باهام 😁

من اگر نیکم یا بد تو برو خود را باش😊❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم انگار کرم دارم 😂 بسکه آنلاین خرید میکنم یادم میره چندتا بسته تو راه دارم از پست چی هم ...

من چون با خاتواده شوهر تو یه ساختمونیم

اگ پست زیاد چیز میز بیاره حرف میزن...

ادرس خاهرمو میدم میبرن اونجا ازین نطر خیالم راحته😁

جون پس بلاگری پیجتو بده فالو کنیم

2731
چقدبرعکس منی من هیچی نمیخرم برا خودم 🤣🤣

من خرید حالمو خوب میکنه اگ نکنم مریضم

اما از طرفی هم پس انداز ندارمو از ۲۵ ماه دیگ حسابم صفره

من پول باشگاه و مربی و ایناهم میدم  پودر پروتئین و مکمل ایناهم میدم بیشتر لباسایی هم ک میگم م ...

منم منم

البته این حرفا رو من به شوهرم می گم😁😁

بازم میگه چه گرون گرفتی😐

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
من خرید حالمو خوب میکنه اگ نکنم مریضم اما از طرفی هم پس انداز ندارمو از ۲۵ ماه دیگ حسابم صفره

من خرید کنم حالم بدمیشه تا چندروز فکردم درگیر میشه میگم کاش نمیخریدم البته تا سه سال پیش مث شما بودم بعدش توبه کردم 🤪

منم منم البته این حرفا رو من به شوهرم می گم😁😁 بازم میگه چه گرون گرفتی😐

🤣🤣🤣

من مثلا یه چیز ۴۰۰ ای رو به مامانم میگم ۱۰۰ ب شوهرم میگم ۲۰۰

دوتاشونم میگن چخبره مگه 🤣

کلا در حریان قیمتا نیست دیگ شوهرم اگ یروز بره بازار فکنم هنگ کنه 

2738
من خرید کنم حالم بدمیشه تا چندروز فکردم درگیر میشه میگم کاش نمیخریدم البته تا سه سال پیش مث شما بودم ...

خواهرشوهر من مث شماست.

یچیزی  بخواد بخره تا چند روز هی عکس نشون میده و دودله اخرشم نیمخره 

من همون لحظه اول زرتی میخرم بعد پشیمون میشم🤧🤕🤦‍♀️

🤣🤣🤣 من مثلا یه چیز ۴۰۰ ای رو به مامانم میگم ۱۰۰ ب شوهرم میگم ۲۰۰ دوتاشونم میگن چخبره مگه 🤣 کل ...

موفق باشی

همیشه شاد باشی

هیچی ارزش اینو نداره که شادی و خنده هات کم بشه

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           

منم مثل شمام البته شاغل نیستم ولی برم بازار  یه عالمه خرید الکی میکنم وقتی میرسم خونه پشیمون میشم چند وقتی یک بارم کمدامو خالی میکنم و وسایل اضافی رو به خواهرام میدم،الان چند وقته سعی میکنم تا چیز واجبی نخوام بازار نرم خیلی بهتر شدم  

چه عروووووس وخواهرشوری به به کیف کردم

مرسی این عروسمون عشق عشق اینقدر ما بچه بودیم اذیتش کردیم تازه عروس بود من 9 سالم بود همش اونجا پلاس بودیم من ابجی سه تا از داداشی دیگه وای اسایش نداشت باباجونم به زور ما رو میاورد پایین اینقدر سوال میکردیم ازش 

اینم بگم عروس اول خانواده هست و زن پسر عموم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

تو قرعه کشی خونگی ثبت نام کن

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست
منم مثل شمام البته شاغل نیستم ولی برم بازار  یه عالمه خرید الکی میکنم وقتی میرسم خونه پشیمون می ...

مشکل من خرید انلاینه بیشتر

2706