2737
2734
سلام. د من تو بارداری برای دخترم تشخیص هیدرونفروز دادن. بعد تولدش سونو بردمش گفتن حل شده دو دیگه مشکلی نیست.. هفته پیش به درخواست دکترش دوباره بردم. مشکل برگشت ادرار دارههههههههههههه
به جرم اینکه بهشت زیر پایشان بود دنیارو برای خودشان جهنم کردن
دختر عمه م این مشکل رو داشت ضمن اینکه روده هاش هم مشکل داشت جراحی کردن و الان 15 سالشه کاملا خوب شده
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
ایندفعه پیش دکتر جنتی بردمش سونو.واقعا دکتره متخصصی هستن دفعه قبلم رفتم کلینیک پگاه که دکتر جنتی سونو انجام بده ولی از شانس بدم نبود اونروز.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عزیزم فقط میدونستم مریضیش چیه جزئیاتش رو نمیدونم ایشالا حال دخترت خوب میشه دوستم نگران نباش
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
2740
24 مهر عزیز دقیا مشکلت چی بود؟ در جه چند بودی؟ عفونت ادراری هم اشتی؟ و اینکه همون اول عمل شدی...یا پس از جواب نگرفتن دارو
گرید رو نمیدونم این موضوع مربوط به 25 سال پیش هستش اون موقع سیم فروش یه دکتر جوون بود ولی الان خیلی معروف و موفقه مشکل من از عفونت ادراری مشخص شد بابام از بود پوشکم متوجه شده بود بعد کم کم تب و...... خیلی اذیتم کرده بودن دکترا کلی انتی بیو تیک اما فقط تشخیص عفونت ادراری داده بودن و تشخیص درست ندادن تا اینکه کلیه ها داشت از کار میفتاد من3 ساله بودم طفلک پدر و مادرم خیلی عذاب کشیدن آماده شده بودیم تا معرفی بشیم به یکی از کشورهای خارجی تا بالاخره سیم فروش تشخیص داد مشکل از چیه.........
همسر مهربونم دوستت دارم
لوله های ادراری که به سمت مثانه میره وقتی به مثانه میرسه یه تاب کوچیک میخوره که ادرار به سمت کلیه برنگرده من به صورت مادرزادی این تاب رو نداشت و باعث رفلکس ادرار میشد دکتر سیم فروش جراحی کرد و مثانه رو برد بالا و این تاب رو بوجود اورد واقعا زندگیمو بهش مدیونم این عمل رو در ایران کسی انجام نمی داد اون موقع بیشتر از 25 سال پیش بود الان همه چیز خیلیییییییییییی پیشرفت کرده نگران نباش
همسر مهربونم دوستت دارم