2733
2734
عنوان

دلم خیلی سوخت واسه خواهرزادم🙁

921 بازدید | 37 پست

دختر خواهرم سیزده سالشه داره میره تو چهارده دختر عاقلیه 

خواهرم و شوهرش از همون بچگی این بدبخت جنگ و دعوا داشتن طلاق عاطفی گرفتن بچه از همون کوچیکی خیلی ضربه خورد فقط با من درد و دل میکرد خیلی دلم براش میسوزه از سال پیش براش گوشی خریدن خواهرم اینستا و اینا نصب کرد براش  

بعد چند روزه پیش دیدم تو خودشه نشستم پیشش یهو منفجر شد عین ابر بهاری گریه میکرد ازش پرسیدم گف خواهرم شبا با دوستاش میرن بیرونشهر و مهمونی میگیرن برا خودشون و خواهرم بهش توجه نمیکنه همش با دوستاشا و... اینا به نظرم اینا انچنان مهم نبود بعد گف خواهرم(مامانش) داداششو صدا میزنه اتاق بغلش میکنه بوسش میکنه ولی اونو نمیکنه گف بهم هیچکس توجه نمیکنه میگفت هر وقت ب خودم میرسم مثلا موهامو فر میکنم مامانم تا یه ماه چکم میکنه فک میکنه خبریه از طرفی من خودم تو فضای مجازی هستم و میبینم دخترای هم سن خواهر زادم چقدر ازادی دارن و راحتن ولی خواهرزادم خیلی محمدوده ی مدت مامانش کاریش نداشت حالا فقط خوردش میکنه همش فش میده بهش یا میگه گریه کنی از موهات میگیرم پرتت میکنم بیرون و کلی چیزای دیگه خواهرزادمم مثل ابر بهار تو خودش اشک میریزه عاشق ارایشع ولی مامانش چیزی ببینه تا صب میزنتش و فش میده یا گوشیشو میگیره دیروز بلند شد رفت حموم برگشت نشست موهاشو با بابلیس فر کرد خط چشم کشید دو تا عکس بگیره خدا شاهده خواهرم یجوری حرف زد باهاش بچه کلا نابود شد قشنگ حس کردم داره میکشنه انقدر دعواش کرد گف مردم برات حرف در میارن خواهر زادمم گف منو ب دنیا اوردی واسه حرف مردم زندگی کنم؟ همین بس بود خواهر بلد شد چنان فشش کشید خدا میدونه اینستاشو پاک کرد گوشیشو چک کذد قشنگگگگ بچه داشت خورد میشد ی حس پوچی بهش دست من خودم همشو تجربه کردم خیلی دلم براش سوخت خواهرم کلا بهش خیلی زندگیو بد کرده پسرشو میبره با بچه های دوستاش بازی کنن این بد بختم میشینه ی گوشه اینستاشو نگاه میکنه هی میبینم یهو اشک میریزه (تو گوشیش ب دختراب هم سن خودش نگاه میکنه) همرو ب من میگه هیچ دوستی نداره تنها سرگرمیش اینستا بود که خواهرم دیروز اونجوری کرد نمیدونم چیکار کنم به هیچ عنوان هم نمیتونم با خواهرم حرف بزنم چون دعوامون میشه من از دل اون بچه خبر دارم ب نظرتون چیکارش کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا نمیتونی چیزی ب خواهرت بگی 

طفلک گناه داره دخترش

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2740
چهارده سالگی واسه خط چشم‌زود نیس؟

چه عیبی داره اخه؟؟ 

این خوبه ک ۲۰ سالش بشه بعد بره تو خیابون عقده هاشو خالب کنه؟

بابا ب بچه هاتون سخت نگیرید مهم ۱۳ ۱۴ سالگ بچه نیست مهم ایندشه

چرا نمیتونی چیزی ب خواهرت بگی  طفلک گناه داره دخترش

چون من دلم واسه اون بچه میسوزه کسیم حرفامو تایید میکته یهو نمیتونم خودمو نگه دارم یچیزی میگم خواهرم یچیزی میگه دعوا میشه 

نه عزیزم من خیلیا رو میبینم حتی مو رنگ میکنن این بچه خیلی محمدوده کلا علاقشم به این چیزاس

نظرا مختلفه ولی من با عقاید خواهرت موافقم که نمی‌خواد دخترش آرایش کنه به نظر من که زوده واسش... ولی بهتره با روش بهتری برخورد کنه مهربون تر و خوش اخلاق تر...بعدشم مادره دیگه خودش میفهمه

بدون امیدی برای زندگی...
اینستا برای دختر 13 ساله خوب نیست خواهرتون خوبه که حواسش هست ولی نه با فوش و بداخلاقی. با خواهرت نمی ...

عزیزم من خیلیا رو میبینم تو فضای مجازی هستن حتی از 13 هم کوچیک ترن ولی خب چیزی که بخوان تو 13 سالگی بفهمن یا 20 سالگی چ فرقی داره؟؟ از ی لحاظ خواهرزادم خیلی بیشتر از سنش میفهمه و فهمیدس و میدونه چی خوبه چی بده ولی خواهرم ن

2706