2733
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459850 بازدید | 45750 پست
اره عزیزم . 

اون معمولا با حوصله و دقیق چه عجیبه که اینجوری گفته بهت

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
ن من پایین نافم حسش میکنم   من چند روز هر چی میخورم بلافاصله بعدش تکون میخوره بعدش من یهو ضعف ...

منم دقیقا مثل شما بودم تو ۱۷ هفته از ۱۹ هفته کم کم ضعف هات بهتر میشه 

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه فک میکنی عفونته زودتر برو من یه هفتس دارم می میرم عفونت شدید گرفتم اول رفتم دکتر معاینه نکرد یه ...

معاینش چجور؟واژینال؟خطر نداره؟

اره باید برم

از طرفی ۱۸ انامولی گفتم یهو برم حالا اب بخورم اگ اوکی نشد فردا پس فردا میرم

ولی ۱۴  هفتگی بیمارستان از فوریم نوشت بخاطر دردا زیر شکمم گف هیچ عفونتی ن ادراری ن کلیوی نداری

ولی این دو س روز حواسم زیا  ب اب و خوراکم نبوده

👪
2731
اون معمولا با حوصله و دقیق چه عجیبه که اینجوری گفته بهت

حواسش پرت بود حالا سونوهام رو واسه یه فوق تخصص قراره بفرستم اگه تایید بکنه بگه خطا داره میرم پیش دنیا فرخ سونوگرافی 

معاینش چجور؟واژینال؟خطر نداره؟ اره باید برم از طرفی ۱۸ انامولی گفتم یهو برم حالا اب بخورم اگ اوکی ...

یه معاینه درحددیدن🙈🙈من نمیدونم چرااینجوری شدم شوهرم سفربود منم اصلا اشتهدنداشتم اب نمی خوردم داغون شد بدنم

مامان دوتا گل دختر😍😍
حواسش پرت بود حالا سونوهام رو واسه یه فوق تخصص قراره بفرستم اگه تایید بکنه بگه خطا داره میرم پیش دنی ...

ای بابا اینهمه هم هزینه کنی و وقت بزاری اشتباه کنه خیلی بده واقعا .‌‌‌.. از پزشک قانونی هم میفرستن پیش هاشمی عطار دیگه این اشتباه کنه به کی اعتماد کنیم

2740
یه معاینه درحددیدن🙈🙈من نمیدونم چرااینجوری شدم شوهرم سفربود منم اصلا اشتهدنداشتم اب نمی خوردم داغون ...

من سفر بودم ابشون خیلی خوب نبود ترجیح میدادم نخورم اینطور شد حالا یکی دوروز اب زیاد بخورم ببینم چی میشه

👪
🤭🤭

چرا میخندی خب😕😂😂

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
عیب نداره مگه چیه ، تو خوب باشی عروست هم باهات خوبه 😁😁😁❤️❤️❤️

😕😕😕😕

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
منم دقیقا مثل شما بودم تو ۱۷ هفته از ۱۹ هفته کم کم ضعف هات بهتر میشه 

وای نه من دو هفتس ضعفام خیییلی شدید تر شده. 21هفته م. فک کنم هرچقد پیش بره ضعفمون بیشتر میشه. نمیدونم بخاطر مصرف مولتی ویتامینم هست یا ن؟! 

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
ب من ویتامین دی و فولیک اسید داده فقط دکترپ

مولتی رو از سه ماهه‌ی سوم به بعد معمولا تجویز میکنن

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
وای نه من دو هفتس ضعفام خیییلی شدید تر شده. 21هفته م. فک کنم هرچقد پیش بره ضعفمون بیشتر میشه. نمیدون ...

شایدم من مولتی ویتامین شبا میخورم  

2706