2733
2739
عنوان

روز دوم کنکوری 1404

173 بازدید | 13 پست

مرور جزوه معلم فیزیک تاریخ 8 اردیبهشت +1:30 ساعت ویدیو اموزشی +1:30 ساعت مطالعه و 17 تست جمع =3 ساعت 

شیمی : ویدیو اموزشی 1:10 ساعت (مفاهیم پایه )+مرور درسنامه +30 تست 1:30 ساعت 

=کل :2:40 ساعت

زیست :1:20 ساعت ویدیو اموزشی +20 تست از صفحه 1 تا 5 کتاب درسی 12 ام (کتاب نشر الگو)

صفحه 1 الی 8 مرور +20 تست خیلی سبز 12 ام 

صفحه 7 و 8 +17 تست  دهم (خیلی سبز ) کل :2:30 ساعت  = 47تست +3:50 ساعت

زمین :از اول کتاب تا نظریه بطلاموس :30 دقیقه +7 تست 

مجموع :10 ساعت 

کل تست:111

من اگر کافر و بی دین و خرابم به تو چه! من اگر مست می و شرب و شرابم به تو چه… تو اگر مستعد نوحه و آهی چه به من…من اگر عاشق سنتور و ربابم به تو چه !تو اگر غرق نمازیچه کسی گفت چرا! من اگر وقت اذان غرقه به خوابم به تو چه…تو اگر لایق الطاف خدایی خوش باش… من اگر مستحق خشم و عتابم به تو چه! دنیا گر چه سراب است به گفتار شما…من به جِد طالب این کهنه سرابم به تو چه .تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم به تو چه… من اگر ریش سه تیغ کرده ام از بهر ادب و اگر مونس این ژیلت و آبم به تو چه! تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی…من اگر دردکش باده ی نابم به تو چه…تو اگر طالب حوری بهشتی خب باش…من اگر طالب معشوق شبابم به تو چه! تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان! من اگر فارغ از روز حسابم به تو چه…

امضات👌👏

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚به خودم تبریک میگم بدون اینکه بمیرم بهشت رم تو بغلت تجربه کردم...به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه براب بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم،از نژاد کاوه آهنگرم،آریایی از تبار آرشم، گوهری از جنس عشق و آتشم،پور زالم زاده تهمینه ام،عشق میهن تا ابد در سینه ام، تا که یزدان هست یار و یاورم🌱من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚زنده باد نامت، «کوروش»

چطور میشه منم شرکت کنم

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

جونوم چی میگه خانم دکتر

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
امضات👌👏

عزیزمی  

من اگر کافر و بی دین و خرابم به تو چه! من اگر مست می و شرب و شرابم به تو چه… تو اگر مستعد نوحه و آهی چه به من…من اگر عاشق سنتور و ربابم به تو چه !تو اگر غرق نمازیچه کسی گفت چرا! من اگر وقت اذان غرقه به خوابم به تو چه…تو اگر لایق الطاف خدایی خوش باش… من اگر مستحق خشم و عتابم به تو چه! دنیا گر چه سراب است به گفتار شما…من به جِد طالب این کهنه سرابم به تو چه .تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم به تو چه… من اگر ریش سه تیغ کرده ام از بهر ادب و اگر مونس این ژیلت و آبم به تو چه! تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی…من اگر دردکش باده ی نابم به تو چه…تو اگر طالب حوری بهشتی خب باش…من اگر طالب معشوق شبابم به تو چه! تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان! من اگر فارغ از روز حسابم به تو چه…
آفرین عزیزم موفق باشی😍😍😍😍

ممنونم بزرگواری  

2740
عزیزمی    

امیدوارم برسی به جایی که حقته💚لایق بهترینایی

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚به خودم تبریک میگم بدون اینکه بمیرم بهشت رم تو بغلت تجربه کردم...به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه براب بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم،از نژاد کاوه آهنگرم،آریایی از تبار آرشم، گوهری از جنس عشق و آتشم،پور زالم زاده تهمینه ام،عشق میهن تا ابد در سینه ام، تا که یزدان هست یار و یاورم🌱من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚زنده باد نامت، «کوروش»

[QUOTE=337102319]تو اگر کنکوری1404 هستی به ما چه؟[/QUOTE

امضای من مختص تفاوت های مذهبی هست که از معنی شون اشکاره

درضمن الان تاپیک های شما به من چه

و یا دیگران تاپیک نزنن و بگن به کسی ربط نداره 

"منطق "