2733
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459849 بازدید | 45750 پست
😍😍😍🤣🤣🤣جونم مادرزن منم مطمئنم همسرم خیلی سختگیر خواهد بود😁 ولی خودم رو نمیدونم😅

😂😂😂ازالان باخودش درگیر من خواستگار راه نمیدم من دختر شوهرنمیدم میگم هنوز که بچس این حرفارونزن میگه بزارهمه بفهمن واسه اینده حساب کارمیاد دستشون😂😂😂

مامان دوتا گل دختر😍😍
دخترم فاطیما میگه یه اسمی بزاریم به فاطیمابیاد

فرناز و فرانک و اینجور اسمارو بزار خب 

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂ازالان باخودش درگیر من خواستگار راه نمیدم من دختر شوهرنمیدم میگم هنوز که بچس این حرفارونزن میگ ...

تو خانواده شوهرم ۶..۷ تا نوه پسر هست...شوهرم از حالا اعلام کرده دختر به آشنا نمیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
من به شخصه اسمایی که از طبیعت گرفته میشه رو خیلی دوست دارم..‌‌چون سالهاست دارن استفاده میشن و هنوز ق ...

😍😍😍مهم حس خودمونه منم از اسم های الان که یجورین خوشم نمیاد

مامان دوتا گل دختر😍😍
2728
آب زیاد بخور طوری نمیشه عزیزم

خدا کنه اخه دیروز سمت چپ لگنم درد میکرد خیلی بعد رفتم سرویس و ترشح ی تیکه بیشتر از گعمول و رنگی اومد اون دردم کم شد 

نمیدونم بهم ربط داشتن یا ن...

اوا فسقل تو تکوناش چطور؟برا من انگار حبابه یا یکی از داخل ی چیز اندازه انگشت یهو برو میشه یجا شکمم

ولی حس میکنم خیلی پایین هنوز...بالا مثانم حسش میکنم از نافم فاصله داره

👪
سلام نظرتون درمورد اسم دریا چیه؟؟ شوهرم باز دوروزه کشته منو میگه الا وبلا دریابزاریم

دریا اسم من ک😍خیلی خوبه حس خوبی میده ب شخص منک خیلی میپسندم اکثر کساییم ک میشنون خوششون میاد

👪
2738
خدا کنه اخه دیروز سمت چپ لگنم درد میکرد خیلی بعد رفتم سرویس و ترشح ی تیکه بیشتر از گعمول و رنگی اومد ...

من جای نافم حس میکنم انگار یه چیزی سر میخوره از اینور به اونور گاهیم مثل نبض زدنه انگار وقتی دراز میکشم و اروم میشم شروع میکنه ولی هنوز کمه تکوناش 

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
دوست ندارم ازاین اسما🙈🙊😂😂

تو گوگل سرچ کن زیاده اسم

خدا کنه اخه دیروز سمت چپ لگنم درد میکرد خیلی بعد رفتم سرویس و ترشح ی تیکه بیشتر از گعمول و رنگی اومد ...

اگه فک میکنی عفونته زودتر برو من یه هفتس دارم می میرم عفونت شدید گرفتم اول رفتم دکتر معاینه نکرد یه سری داروداد اصلا تاًثیر نداشت دوباره رفتم گفتم اول معاینه کن بعد دارو بده

مامان دوتا گل دختر😍😍
😍😍😍مهم حس خودمونه منم از اسم های الان که یجورین خوشم نمیاد

یه سری اسمای جدید واقعااااا قشنگن...یه سریشونم یجوری من درآوردیه انگار....

ولی ما اسمی تو ذهنمون بود که روان باشه...به فامیلش بیاد...معنیش همراه خودش باشه....همه سنین دخترمون رو ساپورت کنه....و.....

اسم بهار همه چیزایی که تو ذهنمونه رو داره🤭💚

بازم چشممون به اسمای دیگه هست ولی تا الان هیچکدوم انداره بهار به دلمون ننشسته...

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
من جای نافم حس میکنم انگار یه چیزی سر میخوره از اینور به اونور گاهیم مثل نبض زدنه انگار وقتی دراز می ...

ن من پایین نافم حسش میکنم  

من چند روز هر چی میخورم بلافاصله بعدش تکون میخوره بعدش من یهو ضعف میکنم انگار میاد همرو میخوره میره😂😂😂

غذا سنگینم ک حتما بعدش خوابم میبره در حد ی چرت .بیدار بشم باز گشنم

فک ککم منو میخوابونه ک غذا بخوره😁😁

👪
2706