2733
2739
عنوان

امروز تولدم بود😔💔

940 بازدید | 93 پست

مثلا امروز تولدم بود مامانمو خواهرم ک پیش هم بودن حتی یادشون نبود حتی تلفنی هم باهم حرف نزدیم شوهرم از صبح تا ساعت ۱۱ شب تنهام گذاشت تازه باردار شدم نخواستم برم بیرون بخاطر پله های زیاد ساختمونمون با انقدر تنها موندم و زل زدم ب درو دیوار دیوونه شدم اخرشب هم شوهرم ی دروغ بزرگ گفت و گفتم چرا داری دروغ میگی گفت همینه ک هست ناراحتی برو خونه بابات خیلی ناراحتم خیلی دلم شکسته حس میکنم برای هیچکس اهمیت ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

تولدت مبارک ولش بزاز بچت بیاد اونو مامانی کن همش سمت خودت باشه .بعدشم تو الان بارداری حساسی وللش بابا بیخیال 

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 

عزیزم تولدت مبارررررک😍😍😍💃💃 

گلم برا ابنکه آرامش داشته باشی سعی کن از هیچوقت از هیچ کس هیچ توقعی نداشته باشی حتی پدرو مادرت... از این به بعد در حدی که بهت ارزش و اهمیت میدن شمام بهشون ارزش و اهمیت بده

2706