2737
2734
عنوان

امروز تولدم بود😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 93 پست

چون خودم خیانت دیدم چون میدونم‌ وقتی دردی‌ داری باید یکی باشه دلداریت‌ بده بایدیکی باشه درمونت‌ بشه

اجی خیلی مواظب خودت باش پاشو‌ از گلیمش‌ گذاشت‌ اونورتر‌ بدون‌ اینکه بهش بگی.میخوای مهریتو‌ بگیری و طلا هارو ببری‌ برو و همه کاراتو‌ انجام‌ بده مطمئن‌ باش مادرتم‌ بعد یه مدت متوجه‌ میشه‌ ک تو راه درست رو انتخاب کردی این بهتره ک جداشی ؟یااینکه‌ بگم فلانی شوهرش اینطوره‌ اونطوره‌ و داره خیانت میکنه ولی طرف از ترسش مجبوری داره زندگی میکنه؟

بخدا‌ ک این مردا پرروان‌ همشون الا بعضیا‌ ک اونم گیر ما نیومد

لطفا برای عاقبت بخیربم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم🥺❤🌹درمن چه میگذرد آن زمان ک جهان در حال گذر است..خواستن همیشه توانستن نیست گاهی داغیست ک بر دل میماند🥀🍂برما گذشت انچه نباید میگذشت...بنظر من پتو کشیدن رو کسی ک خوابه خودش ی روش گفتن دوست دارمه 🥀 ⃟▬▬▭•• اصالت یعنی میتونی خیلی کارها رو بکنی ولی وجدانت اجازه نده..!‌‌‌ ⊰❥ ╭「🌵」:)‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎شآید سنم کم باشه ولی اندازه موهای سرت تجربه دارم!خیلی زود تو اوج جوونی‌ پیر شدم 🤙🏻همه اون روزایی ک زار زدم ازته دلم گذشت دیگه وقت خنده های از ته دلمه!💕توی سه سال پیش گیر کردم چرا؟خدایا شکرت بخاطر همه چی چه‌خوبش چه بدش🙏🏻❤️نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌اي ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدي منو بخندوني،بلدي اشکم رو در بیاري ! همونقدر که مهربوني،همونقدر هم بي تفاوتي ! میدوني آدم نمیتونه کنارت آروم بگیره... ! همونقدر که بلدي امن باشي و آروم،ممکنه آدم رو پرت کني ته دره !🖤
جاااان

بشین اینو نگاه کن روحیه بگیر فیلم خیلی خنده داریه    میخوام بهدش بیایی بگی قظیه رو تابفهمم واقعا نگا کردی دیشب کلی گشتم تا اینو پیدا کردم برات قبلا خودم دیده بودمش اسمش یادم نبود 

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون خودم خیانت دیدم چون میدونم‌ وقتی دردی‌ داری باید یکی باشه دلداریت‌ بده بایدیکی باشه درمونت‌ بشه ...

زندگی میگذره با بدو خوبش اما من و تو وجدانمون راحته انقد عذاب میکشیم وای ب حال کسایی ک اذیتمون کردن بلاخره تقاص پس میدن من وقتی صدای قلب بچه امو شنیدم همه چیز یادم رفت منتظرم بغلش کنم اونوقته ک دیگ هیچ غمی نمیتونه شکستم بده

زندگی میگذره با بدو خوبش اما من و تو وجدانمون راحته انقد عذاب میکشیم وای ب حال کسایی ک اذیتمون کردن ...

خدا بزرگه خواهر توکل برخدا انشاالله صحیح و سلامت بغلش میکنی

لطفا برای عاقبت بخیربم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم🥺❤🌹درمن چه میگذرد آن زمان ک جهان در حال گذر است..خواستن همیشه توانستن نیست گاهی داغیست ک بر دل میماند🥀🍂برما گذشت انچه نباید میگذشت...بنظر من پتو کشیدن رو کسی ک خوابه خودش ی روش گفتن دوست دارمه 🥀 ⃟▬▬▭•• اصالت یعنی میتونی خیلی کارها رو بکنی ولی وجدانت اجازه نده..!‌‌‌ ⊰❥ ╭「🌵」:)‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎شآید سنم کم باشه ولی اندازه موهای سرت تجربه دارم!خیلی زود تو اوج جوونی‌ پیر شدم 🤙🏻همه اون روزایی ک زار زدم ازته دلم گذشت دیگه وقت خنده های از ته دلمه!💕توی سه سال پیش گیر کردم چرا؟خدایا شکرت بخاطر همه چی چه‌خوبش چه بدش🙏🏻❤️نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌اي ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدي منو بخندوني،بلدي اشکم رو در بیاري ! همونقدر که مهربوني،همونقدر هم بي تفاوتي ! میدوني آدم نمیتونه کنارت آروم بگیره... ! همونقدر که بلدي امن باشي و آروم،ممکنه آدم رو پرت کني ته دره !🖤
2742