2733
2734
عنوان

همه دخترا اینجورین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 49 پست
واقعا همینجوریه و شرایطت دقیقا مثل منه .. منم یکیو چندین ساله دوست دارم ولی اون مذهبیه و من آزاد، حر ...

خیلی بد دردیه

حالا من و شما متفاوتیم

من مذهبی اون نیست

خیلی بد دردیه واقعا

بیا یکم حرف بزنیم

میبینی

ن تو میتونی کنار بیای 

نه اون

خیلی شرایط سختیه.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی بد دردیه حالا من و شما متفاوتیم من مذهبی اون نیست خیلی بد دردیه واقعا بیا یکم حرف بزنیم می ...

اره واقعا دو راهی بدیه، من خودم بارها فکر کردم اگه بخاطر ی زندگی با شروع منطقی از عشق بگذرم واقعا پشیمون نمیشم؟ از طرفی هم اطمینان نیست بخاطر عشق ازدواج کنم و شاد باشم! یه چیز دیگم که هست

آخه من اعتقادات اونو پذیرفتم، اونه که میخاد منو تغییر بده ، و بجز کلا اعتقاداتش خانواده اش هم خیلی سنتی هستن بر خلاف خانواده ی من .. مثلا یبار ی حرف مسخره ای زد که اصلا در شأن من نبود گفت تو چادر بپوش پیش پدر من بعدا که دیگه با اونا زندگی نمیکنی با من زندگی میکنی! در صورتی که کاملا می‌دونم این یه تله اس و منم اونقدر حقیر نشدم که برای تایید شدن تظاهر ب چیزی کنم که نیستم. چند بار بهش گفتم من رو همینجوری که هستم قبول کن منم تو رو هر جوری باشی میپذیرم دیگه خودش سر ناسازگاری برداشت منم گفتم ما آدمای مناسبی برای زندگی با هم نیستیم و با این همه تفاوت بعد از چند سال زندگی حتی ممکنه عشق ب نفرت هم تبدیل شه!

با خود مدارا کن، تو جز خویشتن کسی را نداری 🍂 وقتی که احساس تنهایی میکنید و به تنگ آمده اید احتمال آنکه انتخاب های ضعیف تری بکنید بالا میرود؛ استیصال برای دوست داشتن آدم را به کجا که نمیکشاند! با شکم خالی به خرید نروید چون هر غذای ناسالمی را انتخاب خواهید کرد.
2731
اره واقعا دو راهی بدیه، من خودم بارها فکر کردم اگه بخاطر ی زندگی با شروع منطقی از عشق بگذرم واقعا پش ...

حق داری

ولی ببین تو گفتی اعتقاداتشو پذیرفتی ولی ایا حاضری اعتقادات کسی ک دوستش داریو برای بچه ت بپذیری ؟ یا میخوای بجه ت طبق اعتقاد و عقیده ی تو تربیت بشه ؟

حق داری ولی ببین تو گفتی اعتقاداتشو پذیرفتی ولی ایا حاضری اعتقادات کسی ک دوستش داریو برای بچه ت بپذ ...

من مشکلی ندارم اگه دخترم بخاد چادر بپوشه، ب انتخاب خودش میزارم

با خود مدارا کن، تو جز خویشتن کسی را نداری 🍂 وقتی که احساس تنهایی میکنید و به تنگ آمده اید احتمال آنکه انتخاب های ضعیف تری بکنید بالا میرود؛ استیصال برای دوست داشتن آدم را به کجا که نمیکشاند! با شکم خالی به خرید نروید چون هر غذای ناسالمی را انتخاب خواهید کرد.
تاپیکاتو خوندم از این پسره بگذر بهت پیشنهاد رابطه داده  ازش فرار کن فقط بدردت نمیخوره عزیزم

تایپیکامو نخون اونا قضیه اش فرق داره😂

من مشکلی ندارم اگه دخترم بخاد چادر بپوشه، ب انتخاب خودش میزارم

کی میگه میشه با صیغه رابطه داشت

بهش بگو تو نمیتونی با مو و تیپ من کنار بیای ولی میتونی با رابطه داشتنم قبل ازدواج ب صرف یه ایه کنار بیای ؟ بگو اگ تو واقعا مسلمونی میدونی ک دختر برای صیغه اجازه پدرشو میخواد و تموم و هیچ تبصره و قانون دیگه ای نداره

توروخدا ازش فرار کن

حتی اگ بخواد امتحانت هم کنه اصلا قشنگ نیست ینی چی ک بیاد امتحانت کنه با این پیشنهاد

😐😐🙂🙂نمیدونم ولی خدایی حواستو جمع کن یدف بچه نشی فقط عذاب وجدان و حسرت میمونه برات مراقب خودت با ...

نه بابااا منو نمیشناسی😂 حرص نخور هیچ جوره خام نمیشم عزیزم نگران نباش ممنون از نگرانیت .. ولی کلا تاپیکامو جدی نگیر همشون ی داستانی پشتش هست، شما نمیدونی چجوری باید پاکشون کنم؟

نه بابااا منو نمیشناسی😂 حرص نخور هیچ جوره خام نمیشم عزیزم نگران نباش ممنون از نگرانیت .. ولی کلا تا ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c?postId=205419027

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa ...

با این چ کنم