2733
2739
عنوان

همه دخترا اینجورین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 49 پست
اگ میخوای رابطه رو تموم کنی واقعا پس منتظر نباش چون کارو برای خودت سخت تر میکنی وابسته تر میشی

تموم کردم حدیث

منتظر بودنم برای شروع چیزی نیست

فقط دل تنگیه

یک ماه و نیم پیش با یه نفر هم اشنا شدم ب عنوان خواستگار همو دیدیم اینم یه استارت واسه دل کندن بود دیگه

هرچند سخت بود هرچند همش اونو جای خواستکار تصور میکردم ولی خب بلاخره با ی فکری قبول کردم ببینمش دیگه

با این فکر ک برو ببینش شاید ب دلت نشست

اما خب بیخیالش شدم

ان شا الله مورد خوب بعدیه دیگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا همینجوریه و شرایطت دقیقا مثل منه .. منم یکیو چندین ساله دوست دارم ولی اون مذهبیه و من آزاد، حرف خواستگاری زد گفتم عب نداره میتونم با اعتقاداتت کنار بیام ولی بعدا تو حرفاش متوجه شدم نه مثل اینکه اون هیچ جوره با پوشش من، طرز تفکرم و اعتقاداتم کنار نمیاد بخاطر همین گفتم باهات ازدواج نمیکنم و دقیقا مثل شما دلایلمو براش توضیح دادم. ناراحت شد طبیعیه که بشه خب

با خود مدارا کن، تو جز خویشتن کسی را نداری 🍂 وقتی که احساس تنهایی میکنید و به تنگ آمده اید احتمال آنکه انتخاب های ضعیف تری بکنید بالا میرود؛ استیصال برای دوست داشتن آدم را به کجا که نمیکشاند! با شکم خالی به خرید نروید چون هر غذای ناسالمی را انتخاب خواهید کرد.
بهش گفتم میدونه الان سه ساله ولی خب بدرد هم نمیخوریم واسه ازدواج اگ هیچوقت بچه دار نشیم شاید بشه شا ...

منطقی تصمیم بگیر ببین میتونی به خاطر عشقت از علایق و باور هات دست بکشی اگه تونستی که دوسش داری اگه نتونستی پس فقط یه حسه کاذبه و تقریبا یه جورایی مثل هوس البته ببخشید 

ولی به این شرط  که با خودت رو راست باش به خودت دروغ نگو بعدا پشیمون شی که دوسش داشتم یا نداشتم 

2742
واسه رفع دل تنگی خودت بهش پیام نده بدترین ضربه رو به طرف مقابلت وارد میکنی اگه میدونی رابطتون اشتبا ...

من غلط کنم واسه رفع دل تنگیم بهش پیام بدم

اینقدر دوستش دارم ک حاضر نیستم وقتی مطمئن نیستم بهش پیامی بدم

تاحالا اون همیشه خودش بوده ک پیام داده

من هیجوقت شروع کننده نبودم..........چون مطمئن نیستم

دوسش داشته باشه چی😞

وقتی میگه نمیشه باهم باشیم به صلاحم نیست باهاش باشم 

خب دیگه چه فایده؟ 

الان ترکش نکنه بزاره چند سال بعد؟ 

بعد طرف مقابل گناه نداره؟

دل تنگی یا دوست داشتن هر دو یکیه ولی این کار که واسه رفع نیاز خودت طرف نگه داری با اگاهی به اینکه قرار ازش جدا بشی بدترین ظلم به اون طرف مقابله

من غلط کنم واسه رفع دل تنگیم بهش پیام بدم اینقدر دوستش دارم ک حاضر نیستم وقتی مطمئن نیستم بهش پیامی ...

وقتی جوابشو میدین یعنی امید میدین بهش که این رابطه پابرجاست 

و اون طرف مقابل که لطمه می بینه

تموم کردم حدیث منتظر بودنم برای شروع چیزی نیست فقط دل تنگیه یک ماه و نیم پیش با یه نفر هم اشنا شد ...

اره عزیزم میدونم ک تموم کردی ولی همون دلتنگی رو هم باید سرکوب کنی چون انتظار کشیدن واقعا مسخره است و باعث میشه ک سری بعد ک بهت پیام داد نرم تر برخورد کنی کم کم خام میشی آدمی ک یکیو دوست داشته باشه واقعا اگ بدرد هم نخورن بایددددد از هم دوری کنن چون اون دوست داشته از بین نرفته باید از بین بره 

2738
منطقی تصمیم بگیر ببین میتونی به خاطر عشقت از علایق و باور هات دست بکشی اگه تونستی که دوسش داری اگه ن ... : /discussion/topic/7217951/%d9%87%d9%85%d9%87-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%ac%d9%88%d8%b1%db%8c%d9%86?postId=206978039

اگ نتونم از مذهبم و دینم و نمازم و روزه م دست بکشم یه حس کاذبه حسم ب اون ؟ 

ن اینجوری نیست

من میتونستم خودخواهی کنم یگم اره اینجیارو قبول ندارم تا باهاش ازد کنم بعد ازدواج از عقایدم دفاع کنم و سر جنگ داشته باشم باهاش همیشه.....من ب فکر ارامش هردومونم

من میگم توی مسائل اساسی و مهم مثل عقاید مذهبی باید تفاهم باشه بین دو طرف

مثلا اگ اون ب من بگه حجاب کن کامل من بخاطرش قبول میکنم حتی اگ تعصب و غیرت بیجا داشته باشه :)

ولی اگ بگه نماز نخون یا ب بچه م هیچی از دین نگو نمیتونم قبول کنم

وقتی جوابشو میدین یعنی امید میدین بهش که این رابطه پابرجاست  و اون طرف مقابل که لطمه می بینه

اون خودش چی ؟ ک سه ساله منومعطل کرده و ابراز علاقه میکنه ولی هیجوقت بهم ثابت نکرد دوستم داره ؟

ولی من دیگ جوابشو نمیدم اره

کلا مگه اهل کجاس که به دین ایمان نداره 

همینجا

کلا سرجنگ داره با خدا و اهل بیت و دین و مذهبو همه چیو مسخره میدونه ب چیزی اعتقاد نداره

نمیدونم چطور از من خوشش اومده فقط 

حالا فک کرده من میخوام بچهامو فقط با نماط و دعا بززگ کننم

نمیدونه من همون مادری میشم که قراره کلی بچهامو اگته بار بیارم از بجگی کلاس زیانو و ورزشای گروهی بفرستمشون کتاب خوان و شاد و باحال بارشووون بیارم کنارش از خدا هم بهشون بگم

فک کرده میخوام ببرشمون روضه همش ای خدا از دستش اینقدر کلافم ک نگو

اون خودش چی ؟ ک سه ساله منومعطل کرده و ابراز علاقه میکنه ولی هیجوقت بهم ثابت نکرد دوستم داره ؟ ولی ...

ببین عزیزم اگه مطمئنی بدردت نمیخوره بزارش کنار 

ادامه دادن و پیام بازی تویه رابطه ای که آخرش بی هدف چه فایده اخه 

واضح بهش بگو رابطه ما تموم شده و این پیام بازیا معنی خاصی برام نداره 

تمومش کن که خودتم اذیت نشی 

ببین عزیزم اگه مطمئنی بدردت نمیخوره بزارش کنار  ادامه دادن و پیام بازی تویه رابطه ای که آخرش ب ...

اره همینکارو کردم

من ک دیگه بهش پیام نمیدم

پیام داد دوباره جدی تر بهش میگم تمومه

2706