2733
2734
عنوان

میزان مصرف اسید فولیک در بارداری

26043 بازدید | 24 پست
سلام دوستان من از پیش از بارداری اسید فولیک 1 میخوردم و تا همین هفته پیش که ماه دومم تموم شد هم اسید فولیک 1 میخوردم اما تازه فهمیدم از ابتدای بارداری باید با دوز 5 مصرف بشه حالا چیکار کنم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوز 5 رو برای شرایط خاص و یا سنهای بالاتر مادران توصیه میکنن

خوردن اسید فولیک با دوزهای بالا حالا ثابت شده که میتونه خطرناک باشه و احتمال سرطان رو افزایش بده
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
2731
میزان اسید فولیک مورد نیاز در بارداری 800 میکرو گرم هست که نزدیک به 1 میلی گرم است
من تا هفته 12 400 میکرو گرم میخوردم و الان پریناتال میخورم که 800 میکروگرم فولیک اسید داره که کافیه
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
2740
منم الان تازه وارد ماه 5 شدم ؛ هموون 1 میخورم هر شبم نه یعنی یادم میره ی وقتایی !
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
قدیمیها که اصلا از این قرص ها نمیخوردن تا زه من خودم تا قبل از 12 هفتگی با دوز 0.4 شما میخوردم بابا نگرانی نداره که
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
قرص 5 رو در صورتی میدن که تو خانواده سابقه نوزاد با مشکلات ستون فقرات و یا چیزهای دیگه ای وجود داشته باشه وگرنه در حالت عادی خیلی زیاده میتونی تو وب در مورد دوز مورد نیاز فولیک اسید سرچ کنی که خیالت راحت بشه