2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال من رفتم حدودا ۱۴۰ بود.یا ۱۸۰.یادم نیس.میخوای ی شماره بدم ز بزن بپرس.البته شماره مال کرجه.شاید شهر با شهر فرق داشته باشه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2731

عزیزم من 11 هفته رفتم برا هم قلب هم نمیدونم برا چی 300 دادم و اینکه چون حاملگی پوچ بود 150 بهم برگردوند

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
2740
مطب شخصی رفتی گلم؟

نمیدونم سونوگرافی بود منم رفتم

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

سلام عزیزم

بستگی داره چه نوع اکویی انجام بدی کجا شهر باشه و ....

من پیش یه دکتری میرم شهریار هستش. دکتر محمد رضا هاشمی منش، سایت داره روی سایتش یه مطلب گذاشته بود در مورد قیمت اکو قلب لینکش رو برات میذارم اگه دوست داشتی یه سر بزن

هزینه اکو قلب: https://ghalbeto.com/free-heart-echo-cost/