2737
2734
عنوان

خونه تو پرند

87 بازدید | 9 پست

سلام وقتتون بخیر 

نظرتون راجب پرند چیه ؟

رفت و آمد به تهران چطوره؟

یه دختر میتونه با خیال راحت ۸ شب تنها برگرده؟

بخاطر هزینه ها دارم راجبش تحقیق میکنم  ممنون میشم کمک کنین 

خالم اونجا زندگی میکنه

هزینه ها خوبه تا جایی که میدونم 

امکاناتش هم بهتر شده اما خب زیاد نمیان تهران چون راهش خیلیه و سخت 

حالا دنیا اینجوریه برام ،اینجوری که تو هم باید تموم بشی از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم اگر  قراره دوست نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا من پرنده میشم،تو شاه ماهی من تموم میشم تو شروع خوشبحال دنیا که تو رو داره طفلک من،که ندارمت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خالم اونجا زندگی میکنه هزینه ها خوبه تا جایی که میدونم  امکاناتش هم بهتر شده اما خب زیاد نمیا ...

یعنی رفت وآمد روزانه رایج نیست؟

من میخوام از خانواده جدا شم برای همین به فکر تهران افتادم که کار کنم خونه داشته باشم درسمم بخونم ، شهر خودمون هنوز یه سری تابو ها هست که نمیتونم 

2731
یعنی رفت وآمد روزانه رایج نیست؟ من میخوام از خانواده جدا شم برای همین به فکر تهران افتادم که کار کن ...

جدا برید اونحا سختتون میشه

این همه شهرک چرا پرند؟

شیراز نمیتونید؟هزینه پانسیون زیاد نیست

حالا دنیا اینجوریه برام ،اینجوری که تو هم باید تموم بشی از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم اگر  قراره دوست نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا من پرنده میشم،تو شاه ماهی من تموم میشم تو شروع خوشبحال دنیا که تو رو داره طفلک من،که ندارمت
جدا برید اونحا سختتون میشه این همه شهرک چرا پرند؟ شیراز نمیتونید؟هزینه پانسیون زیاد نیست

چون تو دیوار حداقل قیمت و زدم اونجارو اورد خونه هاشم تمیز بودن 

این جاهایی که میگین نزدیکترن؟

2740
چون تو دیوار حداقل قیمت و زدم اونجارو اورد خونه هاشم تمیز بودن  این جاهایی که میگین نزدیکترن؟

و اینکه شیراز ؟ نیومدم تا حالا ، با پانسیونم اوکی نیستم به خاطر همین آرامش دارم از خانواده جدا میشم