2737
2734
عنوان

بازم دعوامون شد😢😢

472 بازدید | 28 پست

شوهرم عصبی و بهضی وقتا واقعا گند اخلاق میشه جدا از اینا واس اینک اینطوره من حسم بهش خیلی کم شده

چون من همیشه دلم میخواست شوهرم مثل دوستم باشه وباهاش راحت باشم اما رفتار شوهرم اینطور نیس و مثل پدرا باهام رفتارمیکنه یعنی همش دستور حرف اول توخونه و اون میزنه کجا بریم اون انتخاب میکنه و هیچوقتم رفتارش عوض نمیشه

خلاصه فرهنگ خونوادگیشون کمه و ازاونان ک زن وظیفشه شوهر بیاد ازسرکار نوشیدنی و غذا واینا اماده کنه وگرنه زن بده😔😔

خلاصه با کلی جون کندن و دعوا یکم شوهرم بهترشده اما بازم نتونستم با این فرهنگ و رفتاراش خودمو عادت بدم خلاصه دیشب سر ی چی بحث کردیم اونم داد وبیداد کرد و حتی کفر گف و خوابید منم امروز ازدستش ناراحت شده بودم ک سرکار بود زنگ زد و اینا وپرسید چرا امروز بهم زنگ نزدی گفتم ازت ناراحتم و دیگه صبرم لبریزشد گف چرا گفتم از اخلاقت خستم ک زود از کوره درمیری لحنت تنده واینا اونم طلبکارانه جواب داد ک اینحرفارو بجای خسته نباشید بهم میگی منم خداحافظی کردم و قطع کردم 

اونم وقتی اومد خونه سلام کرد جواب خشک دادم وبعد باشوخی گف چرا اینطور جواب میدی منم تحویلش نگرفتم چون واقعا خسته بودم از زندگی اونم ک دید اینطورم یهو با دستور گف د برو واسم غذامو بزار یلا

منم گقتم  غذات رو میز غذاخوریه اونم رف ک بخوره یهو با لحن تند و دستوری گف آاااااب گفتم چی؟گف آب برام بیار منم چون حرصم گرفته بود گفتم تویخچال آب هست خودت بیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیززززززم طبیعیه 

اتفاقا مردهایی که زود از کوره در میرن خیلی زود هم پشیمون میشن و ازدلشون درمیاد هیچی به دلشون نیست 

فقط تا الان چون تونستی بهترش کنی باز تلاش بکن بهترم میشه گلم 

2728
اونم وقتی اومد خونه سلام کرد جواب خشک دادم وبعد باشوخی گف چرا اینطور جواب میدی منم تحویلش نگرفتم چون ...

اون میدونه اشتباه کرده میخواد از دلت دربیاره که اینجوری حرف میزنه وگرنه من با شوهرم بحثم بشه اصلا از سرکار زنگ نمیزنه تازه سرسنگینم میشه 

اونم با داد وبیداد شددددید و فحشای عوضی و خفه شو وگمسو حرف میزد ومیگف الان ب بابات زنگ میزنم ک بابات چون مریضه میرم ب عموت میگم ک بیاد تکلیف مارو مشخص کنه

منم گفتم هرکاری میخوای کن واونم داد وبیداد ومنم بهش گفتم ازهمین اخلاقته ک ازت بدم اومده و دستم بود امروز ازاین زندگی فرار میکردم اونم گف منم همینطور

منم بهش گفتم ک بیا بریم توافقی جداشیم گف خودت برو دادگاه

خلاصه همیشه من میگم طلاق بگیریم اون میگه خودت برو دادگاه 

خسته شدم...

2738
عزیززززززم طبیعیه  اتفاقا مردهایی که زود از کوره در میرن خیلی زود هم پشیمون میشن و ازدلشون درم ...

اخه شوهرم و فرهنگشون اینه ک زیاد ب زن ارزش قائل نیستن البته شوهرم مثل داداشاش و پسرعموهاش نیس ولی خب بازم واسم قابل درک نیس ک زن واسشون فقط باید کارای خونه کنه نکنه طلبکار میشن و همشونم عصبی و زود از کوره درمیرن و بددهن میشن

اما شوهرم ک اومد و دید ک فرهنگ خونوادم چطوریه بهترشد ولی بازم هنوزه😔

اخه شوهرم و فرهنگشون اینه ک زیاد ب زن ارزش قائل نیستن البته شوهرم مثل داداشاش و پسرعموهاش نیس ولی خب ...

همه مردها از زنشون انتظار این کارارو دارن 

ولی توهین درست نیست 

بازم ان شالله به مرور زمان از خودت یاد میگیره که اشتباس 

هر کس یه عیبی داره گلم 

اون میدونه اشتباه کرده میخواد از دلت دربیاره که اینجوری حرف میزنه وگرنه من با شوهرم بحثم بشه اصلا از ...

یبار و دوبار نیست اخه همیشه اینطوره چندماه پیش دوتامون حالمون بد شد اول خودش بعد من تب وسرماخوردگی واینا من بهش توجه میکردم اما چون اخلاقش گند شده بود نزدیکش نمیشدم و باهاش حرفی نزدم اونموقه

خلاصه بعدش منم حالم بد و سرماوتب ک اونم از عمد توجه نکرد بهم وگف چون بهم توجه نکردی منم گف توجه کردم ولی زیاد نزدیکت نشدم چون اخلاقت بد بود نمیخواستم دعوا بشه

خلاصه منوبرد دکتر ک تومسیر دکتر گفتم من امروز حالم خیلی بده کاش هوای بچه و داشتی اخه من خواب بودم و بچه بیدار شده وگرسنه میچرخید

اونم شروع کرد داد زدن ک میخوای دعواکنی وچرت وپرت میگی و دعوا درس کرد توماشین هرچند من حالم بد بود بعددیگ ک رسیدیم دکتر کارامو تموم کردم برگشتنی واسم ابمیوه و اینا خرید وشوخی میکرد ومیخواس از دلم دربیاره ولی چ قایده همون موقه ک گنداخلاق و عصبی میشه تموم تنم میلرزه و استرس میگیرم ودنیاروسرم خراب میشه چقدر تحمل کنم