2737
2734
عنوان

دومین پریود بد سقطم یک هفته جلو افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دفعه اول اندازه گردو بود تو این دوهفته هم دوسه تا اندازه یه بند انگشت میترسم چیزی مونده باشه با ب ...

شاید بقایا داری حتما باید بری سونو عزیزم 

❤خدایا عاشقتم بلاخره نی نی م اومد ❤❤
2742
اره ۳ ماهه میخورم.... قبلا نخورده بودم... ناخواسته باردار شده بودم

پس به خاطره همون بوده. دختر عموی منم مثله شما بود دکترش گفته بود چون اسید فولیک نخوری واسه اونه 

پس به خاطره همون بوده. دختر عموی منم مثله شما بود دکترش گفته بود چون اسید فولیک نخوری واسه اونه  ...

نمیدونم والا... من شوهرمم پسرعمه... همش استرس دارم نکنه ژنتکی چیزی باشه.. خدا کنه یه سالم داشته باشم. دگ چیزی از خدا نمیخام

نمیدونم والا... من شوهرمم پسرعمه... همش استرس دارم نکنه ژنتکی چیزی باشه.. خدا کنه یه سالم داشته باشم ...

چه جالب شوهره منم پسرداییمه 😉

2740
😁😁😁😁 وای بابا ازدواج فامیلی هم چیزی نیس والا ...من بعد اینکه بچه مشکلدار شد همش استرس تو دلمه

نترس منم سواله تو ر از دکترم پرسیدم گفتم شاید به خاطره فامیلیمونه. ولی دکتر گفت ژن ما خیلی دوره پدر هانون که فامیل نیستن 

نترس منم سواله تو ر از دکترم پرسیدم گفتم شاید به خاطره فامیلیمونه. ولی دکتر گفت ژن ما خیلی دوره پدر ...

وای خدا کنه فردا صب بی بی چکم مثبت شه.. بعد تو انومالی بچم سالم شه... دگ یه آدم حامله میبینم میشینم عین اسکولا گریه میکنم

وای خدا کنه فردا صب بی بی چکم مثبت شه.. بعد تو انومالی بچم سالم شه... دگ یه آدم حامله میبینم میشینم ...

عزیزم علاعم بارداری هم داری 

اقدامم... فردا صب بی بی میزنم. خدا کنه مثبت شه‌ . دلم به شدت بچه میخواد

ان شالله فردا خوشحال میشی عزیزم

بدین رواق زبرجد نوشته اند به زر،،،که جز نکویی اهل کرم نخواهد ماند😉🥰Turk qizi
2706