2737
2739
عنوان

جاری م روزی دوبار زنگ میزنه مادرشوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 47 پست

منم دو سه روز یبار جاریم هرروز دوبار میزنگه در حالی که من نزنگم مادرشوهر نگران میشه میزنگه ولی اون زنگ نزنه میگن الان خودش زنگ میزنه 

گاهی باید ادم ارزش خودشو حفظ کنه 

من در کل اهل حرف زدن با تلفن نيستم خودشونم میدونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اندازه نگه دار که اندازه نکوست رقابت نکن تو خودت باش دوری و دوستی من شماره خونه مادرشوهرم و نمیدونم ...

وقتی به مادرشوهر و جاری میرسیم غریبه س و میگن حد نگه دار.ولی درمورد فامیلای دیگه خاله و دختر خاله و ... دوستامون که غریبه ان و به اندازه خانواده شوهرمون نزدیک نیستن برامون،تنگ نظری نداریم.به این تناقض فک کردی تاحالا؟ من خودم هرروز بهش فک میکنم...

2740

به کسی که ۲۴ ساعت پای تلفنه و داره خودشیرینی میکنه نمی گن آدم خوب. میگن آدم چاپلوس و آویزون. شما خودت باش اصلا به خاطر رقابت با جاری شروع به سرویس دهی به دیگران نکن بعدا می بینی (دور از جونتون، ببخشید) یه پالون انداختن روتون و سوارتون شدن.

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
وقتی به مادرشوهر و جاری میرسیم غریبه س و میگن حد نگه دار.ولی درمورد فامیلای دیگه خاله و دختر خاله و ...

خانواده شوهر غریبه هست. و در نود درصد موارد اصلا دلسوز عروس نیستن. در اغلب موارد رقابت دارن باهات بخاطر پسرشون، داداششون و برادرشوهرشون. در اغلب موارد فکر میکنن پسرشون یا داداششون رو ازشون گرفتی و تصاحب کردی. تو زندگی تو حقی برای خودشون می بینن در صورتی که خاله و دایی و....هیچ وقت وارد مرزهای شما نمیشن هیچ وقت با شما وارد رقابت ناسالم نمی شن، دلسوزن و محبتشون از روی اجبار نیست. شما پس فردا جدا بشی یا خدایی نکرده فوت کنی دایی و خالت هیچ وقت فراموشت نمی کنن ولی خواهرشوهر مادرشوهر و جاری سریع فراموشت میکنن و جایگزینت میکنن و دنبال زن برای شوهرت می‌گردن.

پس طبق گفته دوستمون فاصلتون رو حفظ کنید چون میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است. خیلی فرق هست بین خانواده شوهر و بستگانت

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
جاری من کلی کادو بگیره برای مادرشوهر و سفر ببره با خرج خودش و هر روز تو واتساپ مادر مادر میکرد و ... ...

دقیقا 

منم سالی سه بار به مادرشوهرم شخصا زنگ می زنم همیشه شوهرم زنگ میزنه و میگه شمیم سلام میرسونه. همین. 

ولی جاریم کادو بخره، سفر ببره، هر روز زنگ بزنه آخرشم مادرشوهرم جلو م گفت یه پدر عوضی و بدردنخوری داره جاریت که نگم برات. 😶

وقتی به مادرشوهر و جاری میرسیم غریبه س و میگن حد نگه دار.ولی درمورد فامیلای دیگه خاله و دختر خاله و ...

بله شما راست میگین

من تو عقد بودم هفته ای بار میرفتم یه شامم بهمون نمیداد 

ازش تا بخوای کنایه دروغ و بی احترامی دیدم 

الانم خونه خراب شده خودشو ول کرده اومده نشسته خونه ما 

یعنی هر روز لعنتش میکنم خدا ازش نگذره 

یبار تاپیک زدم در مورد رفتار مادرشوهرم همه کرک و پرشون ریخت. من میوه شسته بودم چندتا دونه بیشتر نبود خودش کلی سر پلاستیک خورده بود میوه ها رو چندتاش مونده بود که شستم و به محض اینکه اومدم یه دونش رو بخورم گفت نخور برای شوهرت نگه دار.

بعد از اینکه ناهار می کشیدم می دوید میومد سر قابلمه چشماش رو چارتا می کرد که ببینه برای شوهرم چقدر نگه داشتم آخرشم از سهم من و خودش برمی‌داشت میریخت سرجاش می گفت برای پسرم. 

حالا شما سر همچین آدمی می خواید رقابت کنید واقعا به خودتون رحم کنید تو رو خدا یه کم خودتون رو دوست داشته باشید. مادرشوهرا همشون اینجورین.

یبار تاپیک زدم در مورد رفتار مادرشوهرم همه کرک و پرشون ریخت. من میوه شسته بودم چندتا دونه بیشتر نبود ...

وای مادر شوهر منم همین طور گدا گشنه تشریف داره 

یه بار بیرون بودیم جوجه کباب کرده بودیم هی میداشت جلوی شوهرم و خواهر شوهرم که واسه من هیچی نمونه 

حالم بهم خورد بعد اون دیگه هیچوقت باهاشون بیرون نمیرم چن ساله حتی سیزده بدر هم من با مامانم اینا میرم شوهرم با اونا 

حالم ادمو بهم میزنن 

یبار تاپیک زدم در مورد رفتار مادرشوهرم همه کرک و پرشون ریخت. من میوه شسته بودم چندتا دونه بیشتر نبود ...

۷۴ سالشه هم خونه منو نصف کرده هم شوهرمو هر شب باید بره پیش اونا بعدش بیاد خونه 

پسربزرگه هم که اصلا ادم حسابشون نمیکنه اینارو 

هر روز میبینمشون حالم بهم میخوره 

خونه خراب شده خودشم داده دومادش مجانی میشینه بعد اومده چپیده طبقه پایین ما 

میوه بخریم اب میوه یا هر چی حتی گوسفند بکشیم انگار ارث باباشونه نصفش میکنن 

شوهرمو واسه شام دعوت میکنه منو نه 

منم محل نمیذارم دیگه مریض هم بشه دیگه یه لیوان ابم دستش نمیدم 

خدا گورشو تنگ کنه به حق این ماه تقاص منو ازش بگیره 

2706