2733
2734
عنوان

مانتو مشکی برای مراسم عزا چی بخرم اولین باره فامیل دور شوهرمو میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 1435 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از این مانتو دومیا سفارش دادم ببینین چی فرستادن برام 😢جنسش عین جنس سارافونای  نخی خونگیه ...

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
2728
اورال نمیدونم چیه

از اين بلوزها يا تاپ ها كه به شلوار چسبيده يكسره ها من چندين مدلش رو دارم

ببين اين عكس اورالمه اما چون يكدست مشكيه اصلا واضح نبست تو عكس البته پشتش مدلداره بالاش تاپه پايينش شلواره جلو شلوار دوتا پيله ميخوره پشتش حالت بند داره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2740
اها ازین سرهمیا منم دارم شلوارش گشاده اینا خوبه زیرش بپوشم تو مراسم؟

اره اينا خوبن من چندين مدلش رو دارم هم نخي راحتي دارم هم جنس كرپ مهموني دارم هم جودون دارم دمپا تنگ دارم مدل ازاد دارم ازش با هر ست و مانتو ام يك مدلش رو ميپوشم  اين تمام مشكي رو اغلب براي مراسمهاي ختم ميپوشم با مانتو جلو باز مشكي بلند و شال مشكي لمه با كفش پاشنه پنج سانت خانومانه و كيف كوچيك خانومانه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706