2137
2106

میخوام شیک باشم ولی ساده چه مدلی خوبه 

بزرگ فامیلشون فوت کرده

مراسم تو بهشت زهراس

ما چی بگیم باید بری مغازه هارو بگردی دیگه

محبوبِ من، شما تنها گلِ من در این عالمید🥰🌸💓 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم، تو نور چشمهای منی🌙به قول دیالوگ سریال بانوی عمارت؛ خونه ی  شوهرم،خونه ی خداست😍🧿 خداجونم میشه نگاهم کنی،صدام و میشنوی؟؟؟🕋 چقدر خوبه که تو از ارزوهای من خبر داری، خدای قشنگم 🌸🍃

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

ترکیب جنس کرپ با گیپور من یکی خریدم خیلی تنخورش خوشکله نمیدونم هنوزم پیجش داره یانه 

اخه بستگی داره چه مدل میپوشی اسپورت  ،مجلسی ،..

آیا میدانید؟اون دسته از عزیزانی که میگن دختر بهتر از پسره از لحاظ فکری هیچ فرقی با اون عزیزانی که میگن پسر بهتر از دختره ندارن؟؟باور کنید نه باکلاس ترن نه روشنفکر تر دقیقا اگر  این دو دسته رو تو کفه ترازو بزارید مساوی مساوی اند!!!پس سعی کنیم ازاونور بوم نیفتیم!!!هر دو جنسیت ارزش برابری دارندمتن زیر در تاریخ ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۰ نوشته شده.. یه روزی واقعی میشه چون خدایی دارم مهربان تر از تصور!خدایا خواندم تورا اجابت کن مرا💫‌سپاس خدایی را که پس از انتظاری طولانی تو را از عمق خیالم به گرمای آغوشم رسانید.نازنینم به زندگی ام خوش آمدی💕
2050
2143

حالتای پانج و خفاشی قشنگن

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بنظرم ی مانتو شلوار ست بگیر جنس مازراتی شیک و قشنگ

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
1718