2733
2734
عنوان

دیگه امیدی ندارم😭😭😭😭💔🎈

| مشاهده متن کامل بحث + 1399 بازدید | 116 پست
دقیییییقا بخدا حرف دل منو زدی قشنگ میفهممت👌🥺 الهی ب حق صاحب الزمان ماهم ب زودی باردار بشیم، شما کج ...

ابن سینا

تقریبا 12تومن

البته بار اول انقدر میشه

دفعه های بعد اگه جنین داشته باشی هزینه کمتره مثلا سه چهارتومن

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
آره منم شنیدم باور کن تلاش کنی حتما به هدفت میرسی همه که نباید طبیعی باردار بشن

چی بگم بخدا دیگه تحمل ندارم 

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم توکل بخدا برام دعا کن لطفا 🥺🌹

پیاده‌روی تند درحد نفس نفس زدن روزی نیم ساعت 

قهر با هر ماده غذایی که گلوگز داره.برنج و شکلات و قند و شکر و....

مصرف قرص گلوکوفاژ 

رابطه در یک روز بعد مثبت شدن کیت تخمک گذاری (قبل مثبت شدن کیت چون اسپرم ضعیفه نداشته باشین که جمع بشه)

ماساژ زیر شکم با روغن سیاهدانه 

من با این کارا ماه اول بعد از هشت سال انتظار و ای وی اف منفی و... طبیعی جواب گرفتم 

مشکل ما هم اسپرم ضعیف بود 

برای بهتر شدن اسپرم دانه چلغوز بگو شوهرت روزی هفت هشت تا بخوره خیلی عالیه

2731

خیلی خیلی درکت میکنم...منم گریه هام بود...همیشه غصه میخوردم...الان نینی دارم ولی گفتن مشکل داره😭۲۳این ماه جواب قطعی میاد...تورو به خدا دعاکنیدهرچی هس شعور ودرکشوداشته باشیم...😭😭ولی سنم کمه...دوسندارم سقط کنم‌‌‌...فقط امیدم به خداست😢

ازکجامتوجه این شدین؟از شوهرتون ازمایش گرفتن؟لاغرشوهرتون؟

بله آزمایش اسپرم دادن، ن شوهرم ن لاغره ن چاق

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
درسته کاملا باید خود خدا بخواد اما شما هم هر کار از دستت بر میاد انجام بده که بعدا شرمنده دلت نباش ...

درکت میکنم متنفرم از بعضیا وقتی حرف میزنی میگن تو ک نمیدونی بچه اینطور اونطور نداری که بدونی از رو عمدم نباشه دل ادم میشکنه ای دل لامصب 😭😭😭

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
خیلی خیلی درکت میکنم...منم گریه هام بود...همیشه غصه میخوردم...الان نینی دارم ولی گفتن مشکل داره😭۲۳ا ...

ای خدا😭😭😭😭😭خدا خودت به اونایی ک ازت بچه میخوان سالمشو بده قسمت میدم به پاکی خون شهدا سالم بده خداااااا یا اصلا نده یا تو ک میدی بچه سالم بده 🤲🤲🤲 ان شاءالله نینیتون سالمه عزیزم نگران نباش 

خیلی خیلی درکت میکنم...منم گریه هام بود...همیشه غصه میخوردم...الان نینی دارم ولی گفتن مشکل داره😭۲۳ا ...

ایشالله به حق امام رضا هیچی نیست نذر کن جواب از خوب بود ببریش پابوس امام رضا منم نذر کردم خدا بهم نی نی بده ببرمش پابوس امام رضا 😔😔😔

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
خب شما باید تلاش خودتو بکار بگیری از ابزار و وسایل استفاده کنی دعا هم بکنی نه اینکه میگی طبیعی نمیش ...

عزیزم من مشکلی ندارم برا شوهرمم همه کار کردیم دارو گیاهی شیمیایی یخ درمانی چمیدونم هرکاری نشده دیگه باید فقط بریم ای وی اف ک اونم فعلا پولش نیست خیلی هزینش رفته بالا 

چی بگم بخدا دیگه تحمل ندارم 

یه بار به جای متوسل شدن به ائمه از ته دل با بچت حرف بزن بهش بگو خودش از خدا بخواد که بیاد پیشت آرامش میگیری.من همون ماهی که جواب گرفتم قبلش با دلشکسته با بچم حرف زدم بعدش دیگه یه حسی بهم میگفت این ماه دیگه انتظارم به پایان میرسه یجورایی مطمئن بودم که میشه.انشالله همین ماه جواب بگیری

درکت میکنم متنفرم از بعضیا وقتی حرف میزنی میگن تو ک نمیدونی بچه اینطور اونطور نداری که بدونی از رو ع ...

آره خیلی بده

این مشکل اونا نیست چون حرف حق رو میزنن مشکل ماست که دلمون نازکه

ولی خب من این روزا همش میگم از این به بعد باید چیکار کنم؟؟ 

صمیمی ترین دوستم الان بارداره مدت ها به خاطر بارداری بعدم به خاطر بچه داری از من دور میشه بعد از اونم دیگه افکارمون به هم نمیخوره

تو فامیل هیچکس مثل من نیست

شوهرم که اصلا به روی خودش نمیاره و دوست نداره انگار راجع بهش حرف بزنیم و بیشتر اوقاتم نیست

من واقعا نگران تنهایی خودمم 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
درکت میکنم متنفرم از بعضیا وقتی حرف میزنی میگن تو ک نمیدونی بچه اینطور اونطور نداری که بدونی از رو ع ...

دقیقا هی میگن هعییی دلت خوشه بچه نداری ک بدونی چقدر سخته اخه این چ حرفیه چطور ما از خدا بچه میخوایم میگن بزور نخوایید بعد اینا ک خدا بهشون راحت بچه هم میده این حرفارم میزنن ناشکری هم میکنن...

آره خیلی بده این مشکل اونا نیست چون حرف حق رو میزنن مشکل ماست که دلمون نازکه ولی خب من این روزا هم ...

دقیقا همسر منم وقتس دید نمیشه لج کرده میگه من دیگه کاری نمیکنم خدا اگه خودش داد ک داد ندادم من نمیرم دنبالش نمیخواد دیگه کمک کنه نمیخواد دیگه حرفشم بزنه 🥺

2706