2733
2734
عنوان

کیا جوونن ولی دندوناشون خرابه؟ من ۲۵ سالمه کل دندونام خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 5250 بازدید | 63 پست
الان که عصب کشی داره فایده ای داره که برم درست کنم؟ 

اره بابااااا

من همین چند روز پیش عصب کشی کردم ینی از درد راحت شدم

عزیزم سریع دندوناتو عصب کشی کن اگر ن بعدش باید ۷ یا ۸ ملیون خرج کنی جک دندونات مث قبل شع

چن تا عصب کشی داری؟هر دندون عصب کشی حدود ۱ تومنه ولی حتما برو حتماا

جایی که دل شکستگی از حد بگذرد چشم ها به حرف می آیند. با الفبای اشک....!!! آرام و بی صدا...(:

منم 24 سالگی مجبور شدم همه دندونای بالاییمو بکشم مصنوعی بذارم😞 من اون زمون خیلی ضعیف بودم بچمو تازه از شیر گرفته بودم دندونام از ظاهر خوب بنظر میرسیدن اما یهو میشکستن میدیدم داخلش پوسیدس دکتر بهم گفت وقتی شیر میدادی کل کلسیم به شیرت میرفته وبه دندونات هیچی نرسیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابااااا من همین چند روز پیش عصب کشی کردم ینی از درد راحت شدم عزیزم سریع دندوناتو عصب کشی کن ا ...

اره میرم مرسی 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2728
دندون پلی چیه؟

این دندان بریچ یا همون پلی هست.

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2740
این دندان بریچ یا همون پلی هست.

آهان من سمت راستم یدونه دندون دارم گفت راستتو میتونم بریچ کنم برات.ولی چپ دوتا ایمپلنت میخاد

بریچ هزینه ش چقدره؟

بعد دیگه ثابته؟یا مثه مصنوعی درمیاد؟

منم 24 سالگی مجبور شدم همه دندونای بالاییمو بکشم مصنوعی بذارم😞 من اون زمون خیلی ضعیف بودم بچمو تازه ...

چ نوع مصنوعی؟بریچ خوبه محکمه اگه میتونی یا یکی دوتا دندان بالا مونده بریچ بکار 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها دو تا دندونام انگار کرم خورده 

داخلش یه نقطه سیاه هست 

ولی یه نقطه کوچولو 

این دندون نیاز به عصب کشی داره؟؟؟

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
آهان من سمت راستم یدونه دندون دارم گفت راستتو میتونم بریچ کنم برات.ولی چپ دوتا ایمپلنت میخاد بریچ ه ...

ن محکم محکمه ثابت چون روی دوتا دندان خودت میچسبونن عمرش هم شانسی میبینی چند سال میره هروقت هم بعد چند سال چسبش کنده شد میتونی دوباره بری واست چسب بزنن حتی میشه تا ۱۰ سال هم‌چسبش کنده نشه من خودم یک ونیم ساله بریچ کاشتم ولی ایران نیستم نمیدونم قیمتش رو سمت چپ شما هم بازم‌میشه بریچ بکاری ب شرط اینکه دندان های خودت باشه به عنوان پایه ولی خب دوتا دندانت‌میتراشه ک قالب بریچ جا بخوره،،بنظرم وقت کردی یه سرچی بکن راجب دندان بریچ 

بچه ها دو تا دندونام انگار کرم خورده  داخلش یه نقطه سیاه هست  ولی یه نقطه کوچولو  ...

ن فقط پرش میکنن 

پس برم پر کنم 

هرچی زودتر بهتر.

2706