2157
2106

منم ۱۵سالمه همشون خرابن

جوانی با چاقو وارد مسجد شد وگفت:بین شما کسی هست که مسلمان باشد؟همه باترس وتعجب به هم نگاه کردند و  سکوت در مسجد حکمفرما شد. بالاخره پبرمردی با ریش سفید از جابرخاست وگفت :آری من مسلمانم.جوان به پیرمرد نگاهی کرد وگفت:بامن بیا پیرمرد بدنبال جوان براه افتاد وبا هم چند قدمی از مسجد دور شدند.جوان با اشاره به گله گوسفندان به پیرمرد گفت:می خواهم تمام آنها را قربانی کنم و بین فقیران پخش کنم و به کمک احتیاج دارم.پیرمرد وجوان مشغول قربانی گوسفندان شدند وپس از مدتی پیرمرد خسته شد و به جوان گفت که به مسجد باز گردد وشخص دیگری را برای کمک باخود بیاور.جوان باچاقوی خون آلود به مسجد بازگشت وباز پرسید:آیا مسلمان دیگری دربین شماهست؟افراد حاضر درمسجد که گمان کردند جوان پیرمرد را به قتل رسانده نگاهشان رابه پیش نماز مسجددوختند.پیش نماز روبه جمعیت کرد وگفت:چرانگاه میکنید؟به عیسی مسیح قسم که با چند رکعت نماز کسی مسلمان نمی شود.واعظان کاین جلوه در محراب ومنبرکنند،چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند،مشکلی دارم ز دانشمندان مجلس بازپرس،توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر کنند گوییان باور نمی دارند روز داوری همه کاین همه قلب و دغل در کار داور می کنند.

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

عادیه بابا... تو این دوره زمونه اکثرا دندوناشون خرابن بخاطر تغذیه نامناسب مخصوصا بچه های الان

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜
2050
2143

من ۱۳سالم بود دکتر گفت هشتاشو باید بکشیم به جاش مصنوعی بزاریم تو مطب دعوا راه انداختمو فرار کردم

بیخیال

من تکواندوکارم....موقعی که همه همسنام ارزوی داشتن گوشی و...بودند من ارزوم بود تکواندوکار بشم ...در راه تکواندو خیلییییییییییییییییییی سختی کشیدم انقدری که حتی نمیتونید تصورشم بکنید ولی بعد سالها بهش رسیدم با اینکه هرموقع حاضر میشم برم باشگاه از اومدنم خبر ندارم که ایندفعه کجام میکشنه یا شبا از درد عضلاتم نمیتونم بخوابم یا موقعی که همه مهمونی و جاهای دیگن من تو باشگاه دنبال مبارزم یا عین همه دخترا ناخن های بلند و مشت های خوشگل ندارم ولی... تکواندو عشقه منه به این سادگیا به دستش نیاوردم که به این سادگیا از دستش بدم. اینارو نگفتم که شما مسخرم کنید اینارو گفتم بهتون بگم اگه ارزویی دارید از اسمون سنگم بباره از فکرش نیاین بیرون یا اگه بهش به هر سختی رسیدید به این اسونیا از دستش ندید❤با اینکه دخترم اما مثل پسرها و خیلیی بیشتراز اونا غیرت دارم کارهایی کردم که حتی بعضی از پسراهم نکردن همه میگن تو جز لباس پوشیدنت همه چیت شبیه پسراس درمورد رمان و تکواندو سوالی داشتید در خدمتتون هستم🙃💜رفتم خودکشی کنم وقتی شروع کردم ...تصویر پدرو مادرم اومد جلوی چشام که بعد من همه ی فامیل که دشمنی منو دارن بهشون طعنه کنایه میزنن و اونام تحقیر میشن خودکشی نکردمو برگشتم🙃🤘این اکانت دست دو نفر است (دخی تکواندوکار)و (دخی نویسنده)واسه همین تاپیکا فرق دارند 

منک تصمیم گرفتم تا سن40 سالگی هم هرکدوم ک خراب شد اگ پول داشته باشم ایمپلنت کنم والا

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜
2051