2737
2734

سلام عزیزانم اگر کسی تغذیه خونده لطفا بگه بازارش چطوره؟ ارزش خوندن داره؟ من کارشناسیم تغذیه نبوده میخوام ارشد و دکترا تغذیه بخونم بعد تو مطب دوستم که مطب مامایی داره کار کنیم اما از بازار کارش مطمئن نیستم، کسی هست خودش یا اشناهاش خونده باشن؟ حدود درامدش چقدره؟ مرسی

من دو سه تا دوست تغذیه ای دارم یکی شون هیچ وقت بیکار نمی مونه همیشه واسش شغل هست اون یکی خیلی نمیتونه فعال باشه الان هم شغل نداره یکی شون هم که دکتراست انیسیتو کار می‌کنه 

پولی که از مطب در میاد در حد شوخیه انقدر کمه اصلا نمیشه به عنوان منبع درآمد روش حساب کرد مگر اینکه یه جای خیلی شلوغ باشی و اون دوست مامایی که داری خانم هایی که برای بارداری می‌خوان اقدام کنن رو بهت ارجاع بده و اونا هم واقعا بیان پیشت 

دوستم از مطب تهش هفتصد تومن در میاره تازه توی مطبی هست که مال یه متخصص زنانه و حتما بیمار ها رو ارجاع میده 

اینم بگم در کل هنوز اشباع نشده به اون صورت ممکنه توی بیمارستان ها هم بتونی شاغل بشی ولی باز حقوق زیادی نمیدن چون اکثر بیمارستان ها حق مشاوره رو نمیدن حالا دارن صحبت میکنن که حقشون رو بدن ولی خب باز خیلی وضعیت مالی اوکی نیست از این جهت مگر اینکه بیمارستان های دولتی بتونی ورود پیدا کنی 

البته فعال بودن توی اپلیکیشن های پزشکی خودش خیلی می‌تونه درآمد رو بالا ببره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو سه تا دوست تغذیه ای دارم یکی شون هیچ وقت بیکار نمی مونه همیشه واسش شغل هست اون یکی خیلی نمیتون ...

ممنونم از توضیحات خوبت ، انستیتو یعنی جای تحقیق و پژوهش؟ یا کلینیک لاغری؟ 

2742