2752
2734
عنوان

بچه هایی که ارشد خوندن میاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 36 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سختیش ترم اوله٬ درسام تقریبا مثل همون کارشناسین.

این ترمم اینجور که پیداست مجازیه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
سختیش ترم اوله٬ درسام تقریبا مثل همون کارشناسین. این ترمم اینجور که پیداست مجازیه

انشالله

ممنون گلم بابت راهنماییت

دلگرمم کردی

به خاطر بچه کوچک و کارم مجبورم شهرای نزدیک رو بزنم هرچند خودم دوست داشتم تهران درس میخوندم ولی خوب چاره چیه

کاش همین دوروز هم بتونم رفت و امد کنم استانای نزدیکمون 

عزیزم دانشگاه دولتی بودی اخه ازاد بهتره اخرای هفتست ولی دولتی میگن پخشه تو هفته😕

سلام شوهرم دولتی تربت حیدریه خونده ارشدشو .می‌گفت فقط دوروز تو هفتست .ب احتمال زیاد واس شمام اینجوریه الآنم ک کروناست فعلا همجا مجازیه .یکسال اول کلاسه سال دوم بیشتر پایان نامه و ....کلاس نمیری دیگ